Sporun faydasi olur mu acaba?

Ark ben böyle biraz bitkin yorgun hisssediyorum.. Hem bedensel olarak hemde zihnen.Nasıl desem, böyle bi kitap okumak isteesem falan,kafam almıyor konsantre olamıyorum.Genel anlamdada mutsuz hissediyorum.Acaba spora-dansa falan baslasm faydası olurmu?daha önceleri yaparken cok daha keyifliydm sanki, nedden acaba demekki sporla biraz alakalımı?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan deneylerde spor yapan çocukların yapmayanlara göre derslerinin daha iyi olduğu, hayata daha mutlu baktıkları ve daha enerjik oldukları biliniyor, zaten böyle bi etkisi olmasa bile psikolik olarak inandığın icin daha keyifli olucaksın, bende mesela spor yaptığım zamanlar keyifsiz hissettiğimi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben buna inandım çünkü başıma gelmişti 3 ay düzenli spor yapmıştım gaza gelp boksa falan yazılmıştım çok enerjiktim ya :D

0|0
    0|0
  • olabilir ama son zamanlarda yaşadığın olumsuzluklar varsa onlardanda olabilir

0|0
    0|0
  • spor hafifletir ama geçirmez mental olarak kendini iyi hissetmelisin ki bu semptomar zamanla geçsin geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • illa ki faydası olur ama zihinsel yorgunluk sanırım senin ki

0|0
    0|0
  • Önce beslenmeni düzeltmelisin.Spora yüklenirsen hepten halsiz düşebilirsin...Düzenli uyku...

0|0
    0|0
  • sen sıkılmışsın hep aynı şeyleri yapmadan ve eve kapanma biraz degişik şeyleri yapmaya çalış gez dolaş cafe ye git yeni yerler ögren yeni insanlarla tanış zaman akıcı olur

0|0
    0|0
  • bence faydası olur. alışma devresini atlattıktan sonra daha enerjik ve spor yaptıkça daha mutlu hissedeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...