Doğu ile Batı insanın kilo yönünden farkı nedir sizce

batının kadınlarına erkeklerıne bakıyorum zeytınyagı aycıcek yagı tuketıyorlar bıtkısel beslenıyorlar hepsı sanırsınz ot gebesı .. fakat dogunun ınsanına bakıyorum hepsı et yıyor yemeklerınde et kullanıyor fakat hepsı zayıf bu aradakı fark nedır arkadas çözebılen var mı ? :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• çözebildim sana soruyorum şimdi bi aslana bak bide koyuna bak hangisinde yağ oranı daha fazla demekki ot yemek kilolu ve fit olmak değilmiş demekki bazı şeyleri yanlış biliyoruz

0|1
    0|1
    • et sevmeyenler napsın :D ne yesınler valla hepımız neredeyse ot gebesıyız :D et eti erıtıyor demekkı :D

• eyvallah sağolasın arkidiş :D

• tamam hediyemi ne istiyosun peki?

Erkekler Ne Diyor 8

• malatya pek doğu sayılmaz ama yinede yazayım. biz etli yemeklerin yanında mutlaka ayran,yoğurt yada cacık tüketiriz ki etin zararını nötürlesin.yıllardır kola zibilini içmiyorum.şalgam ve ayranı tercih ederim..ayrıca doğudakiler ağır işlerde çalışıyor yediklerini yakıyor.batıdakiler ye iç otur,otta yese şişer tabi:)

0|0
    0|0
  • uşş.. oturup elinde kalem kağıt,saatlerce bunu mu yazdın çizdin düşündün yavrucum? ayy kıyamam.. :-))

0|0
    0|0
  • çok basit batıılar yeyip içip yatıyor genelde masa başı iş o yüzden yakamayıp kilo alıyor doğulu ise yakmak için hiç çaba sarfetmiyor diyebilirim

0|0
    0|0
  • bünyeye göre değişiyo calısmakla alakalı olsa gerek

0|0
    0|0
  • doğu insanı kuzen ve güneyden bvasık

batı ekvatordan basık bir haldelerdir :P

0|0
    0|0
    • haha baya cografık bır acıklama oldu :D dogunun ınsanı neden batıya yerlesmek ıcın can atıyor :D

• basık olan bölgelere gitmeyen kandan dolayı rahatsızlık çekiyorlarmış :((

• Çalışan demir pas tutmaz herkes evde yatıp şişmiyor bazıları gibi :))

0|0
    0|0
  • çalışıyolar ondan.ama doğuda da kilolu kadın çok az değil hatta kaslı

0|0
    0|0
  • Yönleri karıştırdın sanırım sen :D

0|0
    0|0
    • hayır gızlı ... dogunun ınsanı zayıf batıının kı balık etli :D bole bır soruya neden gızlı cevap verılır ya :D dogulu musun ?

• ha şöyle :D ıkıncıde bıldın

• :))) Balıkesirde çok güzel bir şehrimiz :) Ama bir izmir değil :)

Kızlar Ne Diyor 3

• neyin kafasini yasiyorsun sen:D kilo dedigin sey tamamen matematiksel bisey aldigin enerjiyi yakman gerek yakamiyorsan balon olur sisersin bukarar basit:D

0|0
    0|0
  • protein önemli beslenme de eti sıklıkla tüketenler daha zayıf misal inek de ot yiyor ama maşallah aslan kaplan vs yırtıcıların hepsi fit:D

0|0
    0|0
  • batılıyım deli gibi et yeriz yemekte et yoksa doymayız ailecek tığ gibiyiz :))) ayçiçek yağı kullanırız bi de zeytinyagı daha ege tarafında yaygındır ve bende sevmem farklı gelir zeytinyaglı yemekler bizde soguk yenir sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...