Hayatın anlamsız geldiği durumlar yaşadınız mı?

Size hangi durumlarda hayat anlamsız geldi veya hayatın anlamsız oldugunu dusunduren durumlar nelerdir ?

Güncellemeler:
Ben neden varoldugumu dusundukce hayat anlamsizlasiyor, hersey anlamini yitiriyor...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak hayatı saçma buluyorum aslında. Bir şeylerle doldurup tat katmaya çalışıyoruz.

Ölemedik gitti ya la.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim hayatım hep anlamsız

0|0
    0|0
  • şuan yaşıyosam Cennete girmek için yaşarım ama birisi olursa onunla Cennete girmek için yaşarım

0|0
    0|0
  • hayır yaşamadım

0|0
    0|0
  • Evet. .

0|0
    0|0
  • senede bir hafif,4 senede bir ağır bi şekilde

0|0
    0|0
  • hayır yaşamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• verdiğin değeri haketmeyen insanları görünce gerçekten hayat anlamsız geliyor bazen neden yaşadığımıda merak ederim neye yarıyorum

0|0
    0|0
  • hayat güzel be anlamsız gelmez zor gelir bazen:)

0|0
    1|0
  • Sonunda ölümün olması hayatı bana çok anlamsız kılıyor.Ama ölümden sonra bir hayatın daha olduğu düşüncesi beni tekrar hayata bağlıyor.

0|0
    0|0
    • Insanlarin tanriya inanmasinin sebebide bu sanirim...

• Evet öldükten sonra yok olup gitme düşüncesi sence de korkutucu değil mi ? Hiç kimse seni hatırlamayacak.Yaptığın hiçbir şeyin bir anlamı kalmayacak.Veya sana yapılanlar yapanların yanına k�r olacak.Kötü olurdu.

• Dogmadan once de hic degilmiydik belki de oldukten sonra da oyle olacak kimse bilemez tabi

• hayat anlamsız değil önemli olan hatalarımızdan ders çıkarabilmek hayat güzel:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...