Aborijin Kabilesi hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?

Bu kabilenin gelenekleri ve felsefesi çook hoşumagidiyor ve oldukça ilgimi çekiyor.. Avusturalya nın yerli kabilesi olmaları çevresi ile etkileşime kapalı olmaları onları özgün kılıyor.. Hiç merak edip araştıran ve kitap okuyan oldumu.? Morla Morgan ın iki kitabı var ' BİR ÇİFT YÜREK ' VE ' SONSUZLUĞUN MESAJI ' diye sizin önerebileceğiniz kitaplar var mı ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler =))

Güncellemeler:
bu arada ben bu kitapları okudum başka kitap önerileri arıyorum ...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• aborijin kabilesi ne

0|0
    0|0
    • Avusturalyanın yerli kabilesi kzılderiler gibi yani ..

• bugün sordum doğru imiş ama cengizhanla alakası yokmuş..

Erkekler Ne Diyor 6

• bizim iş yerinin orda bi adam var aborjinlerin fiziksel bütün özelliklerini taşıyo çok benziyo

0|0
    0|0
  • yanlış hatırlamıyorlamasam bunlar bunlar 7bin yıldan fazladır avusturalyada izole bir yaşam sürdüler taki orası avrupalılar tarafından keşfedilene kadar...kızılderililerden sonra saygı duyduğum ikinci topluluktur. bu 2 toplumunda atasözleri o kadar anlamlıdırki duygusu ve aklı olan insanı ağlatır düşündürür gümüzü ahlaki değerlerinin çok üzerine dönemlerininde ilersinde topluluklardır.

0|0
    0|0
  • Daha o kadar entelektüel olamadık .Genelde 3 P arasında gidiyor hayat :D Pes.Pizza.Pjama :D

0|0
    0|0
  • Bir Çift Yürek kitabını oku diyecektim ben de..Orda zaten her şeyi anlatıyor :)

0|0
    0|0
  • Yerli onlar :)

0|0
    0|0
  • Avusrutalya'da yaşadıklarını biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ikisini de okudum çok şey kattılar bana bi de ÇİT var iki aborijin çocuğu anlatıyor nasıl kaçtıklarını yazarını hatırlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarının çoğu öyledir ya. Ben sevmem ama çoğunu mecburen okumuşluğum var

0|0
    0|0
  • bir çift yüreği okumuştum çok güzeldi

0|0
    0|0
    • eevett.. çook hoş bir kitaptı =)

• onu aldım okunacak kitaplar bölümünde bekliyor .. teşekkür ederim.. =)

Yükleniyor...