Spor yapmayı nasıl alışkanlık haline getirebilirim?

Spor yapmanın ne kadar sağlıklı ve faydalı bir şey olduğunu herkes biliyor. Ama ben malesef tembel biriyim ve spor yapmayı hayatımın bir parçası haline bir türlü getiremedim. Voleybola gitmişliğim var bir de geçen sene spor salonuna üye olmuştum ama anladım ki hersey insanın içinde başlar.
Çabucak sıkıldım ve bıraktım. Nasıl sporu sevebilirim?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• azim hırs başarı zaten insan yaklasık 15 25 gün arası sıklıkla yaptığı birşeyi alışkanlık haline getirir eğer yaptığın spor hergün değilde proğramlı aralıklı ise belki bu 3 aya kadar düzenli gitmen demektir 3 ay gidersen o sende alışkanlık olur ve yapmadığında bir boşluk hissedersin ve sen gitmesende senin bedenin düşüncen seni spora götürür düzen önemli disiplin önemli azim hırs başarı sakın vazgeçme olumsuz düşünme sabret başarabilirsin insanoğlunun başaramayacağı hiçbirşey yoktur bundan emin olmalısın :) teşekkürler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kelin merhemi olsa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Önce gaza getiren videolar izle. Sonra yap bir play list tak kulaklığı kulağına başla kardiyoya. Huhuuuuuu =D

0|0
    0|0
  • İstemek başarmanın yarısıdır ilk aşama ne ile mutlu olabilirsin onu istemekle başla

1|0
    0|0
  • Spor yaparak kanks

0|0
    0|0
  • Birkaç ay yap sonra yapmadan duramycaksın zaten , ilk önce değişimi hissedip iyi geldiğini kavraman gerekli.

0|0
    0|0
  • Keşke ben de alışkanlık haline getirebilsem. :(

0|0
    0|0
  • Öncelik salona parayı senin ödemen, sonrasında yaptıklarının karışılıgını aldıgında devam edıceksın zaten =)

0|0
    0|0
  • İşe yaradığını gördükçe zaten yapmak gelecek içinden.
    Ben 4 senedir vg yapıyorum şahsen 1 gün bile tembellik etmedim.
    Bu işler emek ister, azim ister. 3 günlük bir hevesle kalkışırsan hiç bir şey yapamayacağın işler.

0|0
    0|0
  • Seni motive edecek bir şeyler olmalı. Bu biri olabilir fotoğraf olabilir video olabilir. Birde kendine bir hedef koyarsan başarılı olabilirsin.

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim hemen cabuk yorulurum

0|0
    0|0
  • Gereklilik olarak görmelisin ya da zorunluluk zaten ilerlemeye başlayınca seversin

0|0
    0|0
  • Motivasyom. Videolari. Izle

0|0
    0|0
  • iyi bir arkadas bul seninle her sey yapacak emin ol spor aliskanlik olacak

0|0
    0|0
  • Karar vererek

0|0
    0|0
  • Issiz gucsuz bir zengin olarak :)

0|0
    0|0
  • seni spora sürükeleyen birisi olsun

0|0
    0|0
  • Bende tembelim ama bir motive olunca zamanla mecbur hissediyosun bırakamıyosun. İstek önemli

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan seveniyorsun zorlama :)

0|0
    0|0
  • arkadaş edin ve hergece yürüyüş yapın büyük etkisi oluyor

0|0
    0|0
  • sabrederek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk bir hafda zorlanıyosun sonra iyiymiş bee diyosun biraz daha yapıca spor yapmazsam olmaz diyosun arada bir gün kaçarsa kocaman mutsuzluk vijdan azabı oluyo alışmış oluyosun, yani gayret

0|0
    0|0
  • Yanina arkadaş bul, birbirinizi gaza getirin

0|0
    0|0
  • devam et ya da farklı alanlara yönel tabi spor dalı altında

0|0
    0|0
  • alıskanlık yaparak hahahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...