Şota'nın FB maçından sonraki yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

" 7 Dil biliyorum ve ilk defa Türkçe bildiğim için üzüldüm, keşke Tütkçe anlıyor olmasaydım! "

Bu hem FB oyuncular hem de Seyircisi için söylenmiştir.

Yoksa Lig'de bir tek FB ye taraftarı hariç kimsenin sempati duymamasının sebebi bu mu?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bi programda Emre küfür etmez. Bekler misin ya ondan öyle bişey denmesi beni o kadar güldürdü ki... Allahını seversen Emre küfür etmeyecekte kim edecek.. 1 numaralı şüpheli :)

Sinan Engin o kadar berbat, şirret yorumcu ki açıklamalarına şaşırdım.. Böyle insnaları nasıl yorumcu diye Tv programlarına çıkarırlar.. Gazeteci sıfatıyla iş yapar ? Bu sorun sadece Fenerbahçe'nin sorunu değil.. Küfür her takım taraftarında var... Olmaması gereken bişey.. Oluyor malesef.. Oyuncu yaptıysa yönetim cezayı kesecek.. Taraftar yaparsa TFF kesecek.. Bu kervan böyle yürür ancak...

0|1
    0|0
    • Yanilemilyorum spn birkaç yıldır FB nin hal vehareketlerine bakıyorum da: Gerçekten çpk rezil bir oluşum, sanki sadece öahluklardan oluşuyor. Her türlü pislik var , çirkeflikte üstüne yok. Stadın aldığı cezaların haddi hesabı yok, bu kadar sığırlık olurmu yaa. Hele Volkan... Onu gördüğüö ilk yerde domaltıp becereceğime yemin ettim de, o...cuğu imsan ine çıkacakg*tyok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...