Facebook geçmişi şuan canımı yaktı!

beni cok svdiğine emin olduğum biri var hayatımda benden fazla seven taraf odur ve uzun bi ilşki tek ısteği evlilik olan bi adam. bi facesine giriyim dedim şimdi hiç girmem uzun zaman olmustu kimleri aratmış bizimki bi bakıyım dedim yaaa bı baktım ara ara eski 2 sevgilisini aratmış onları ve onların yakın arkadaşlarını! ara sıra yapmış bunu ınanılır gıbı değil yaaaaa. şoke oldum o da mı yaaa:\ en son beklıyceğım kısı enn son. bı erkek neden yapar bunu adi biri olsa unutamadı desem 2sını de aratms nedir bu lutfen soyleyın? sizce hemen söyleyımmı ben ıçımde tutamamki ne diyimmmmmmmm

Güncellemeler:
söyledım utanmadan ınkare edıyo haberi yok facebookun her haltı ortaya döktuğunden
bana annem bakmıs dedı yalana bak baya bı ısrar ettı ben yapmadım dıye ama tabıkı yalan soyluyordu. bende o zman senın annen gerızekalı ne bıcım aılen var senın ya o zaman dedım ve annesı de bunuu duydu bi şekilde. bitti dolayısyla.sucsuzken suclu duruma düşürdüler beni

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• En nefret ettiğim insan tipi hemen yol verirdim.

1|0
    0|0
    • şu an varya hala soklardayım sence direk ne soylıyım ben buna.. seven adam yapmaz dımı bunu

• 2 senedir çıkıyoruz ve ben sadece son 3 aya bakabıldım dusunn..

• hmm ozaman yolu vereceksin eskileriyle ne işi varmış basbaya aldatılmışsın genede senin kararın birşey diyemem.

Erkekler Ne Diyor 7

• merak 3etmiştir. belki de biraz takıntılıdır senin eleman. merak etme sana zararı dokunmaz bu davranışının.sadece merak

1|0
    0|0
    • ama cok sacma değil mi yaa hiç beklemezdım 2 senelık bı ılşkı bızımkı ve son 3 aya bakabıldm sdece cunku asağılara ınsem aynı ısım listesını yıne gorcem bılıyorum:\

• kötü seyler işitcek

• basacam kalayı diosun yani:)inşallah sen sakinleşene kadar aramaz.

• Aratmış derken arattıgını nerden bılıyon, yada anladın?

Ayrıca gıt konuş yada onlara mesaj yaz :D durum ne ımış anla

ne bılım kafamı karıştırma bee gece gece :D

1|0
    0|0
    • yaa canım benım artık face oyle bıı gelışmışkı kımlerın ısmını arattığını gorebılıyorsunnnn..

• eyvallah:) atarım :D

• unatma ama :D Sonra ben unutkanımdır bırazcuk :D

• Gelen, en son beklenen kişiden gelir hep. Herkesten her şeyi beklemeyi öğrendiğiniz zaman şoktan kurtulursunuz artık.

1|0
    0|0
    • ne kdr da doğru sen olsan napardın?

• aynen oylee

• Artık toplarsın kendini, hadi iyi geceler.

• geçmişe maazi

1|0
    0|0
    • işte onu dıyememıs bizim akıllı

• aratmis ne demek :D. onu bir anlasam gerisini getiririm evelallah ama anlamadim ki

nezaman yapmis bunu?

0|0
    0|0
    • isminiyazmış ıste arama motoruna ısımlerını daha doğrusu

• sizin durum baya karmasık bı hal almıs dostum tam bıtmemıs oyle hıssettım ınada bınms

• bundaki inat katiri aglatir biliyonmu, nasradin hoca ile karisi kavga etmisler kopru uzerinde, nasradin hoca kizmis almis avradini kopruden asaga atmis, sonra siniri gecince cekilmis aramaya, i ama bir coban gormus, coban da buna sormus hocam ne ariyosun, yav demis bizim avrat ile kavga ettim kizdim koporuden asga attim, iyi hos ta sen onu kopruden asaga dogru ara akinti onu oraya goturmustur demis, hoca da cevp vermis, benimki inatci kesin yukari gitmistir, ya simdi sevmek sevilmek varken bu ne

• bu meraktan yapılmış birşey bence büyütme

0|0
    0|0
  • geçmişi seni ilgilendirmez

1|0
    0|0
    • beni zaten ilgilendirmedi hıçbizman hala onu ılgılendırıyor demekkı o kızlara bakmıs hatta yakın arakadaslarını bıle aratmıs ben napayım sımdı buna!

• ayrıl o zaman

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek diymi onlar yaparsa sorun olmaz tabi ...simdi sor nedenini,sicakken sonra soramycan,bisey sorucamda ben nasil aratiliyorki soylersen sevinirim

0|0
    0|0
    • sordum sen ne bıcım adamsn dedım ınkar ettı

• bende eski sevgililerime bakarım ama hiç birşey hissetmem merakk

0|0
    0|0
  • benimkide yapmış bunu aynen senin durumundayım kızn soyunu sopunu aratmış ama sadece birini değil 2tanesini merak etmiştir dedim bişey yapmadım bilmiyorum doğrumu yaptım git konuş bence seni aydınlatsın

0|0
    0|0
    • ınkar edıyo salak

• yok artık neyini inkar ediyo daha göster

Yükleniyor...