Neden Avrupa kupalarında bir Türk takımı değil de yabancıyı tutarız?

Evet arkadaşlar meşhurdur fenerli olan galatasarayın maçı olsa avrupada inşallah beş yer deeiz aynı şekilde bir galatasaraylı fenerbahçe maçı olsa aynısını düşünüyor ben fanatik galatasaray taraftarıyım fenerin her maçını izlerim avrupa kupasında fenerli kadar feneri tutarım çünkü o bir Türk takımı niye herkes bunu başaramıyor ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol, her nekadar bir oyun ise, oyunun nasil oynandigi da bir okadar önemlidir.

Malesef ligimizdeki takimlar, bazi saygi çizgisini çigneyip futbol ile alakasi olmayan hareketler yapiyor. malesef bu ciddi bir sorun olup günümüze kadar gelmis durumda. Real Madrid'de Ronaldo, Mesut, Kaka vs. karsi takima ana avrat küfür etse, siz Reali daha tutarmisiniz? Veya Barcelona da Messi, Karsi takim oyuncusunun bogazina yapisip tehditler savursa, Barcelonayi daha tutarmisiniz? Bence yabanci takimlari bu yüzden tutuyoruz. Her nekadar yabanci takim olsalarda, kendi takimimizin vermedigi futbol keyfini bize tattiriyolar. Bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fenerliyim; galatasarayın yurt dışındaki başarılarına onlar kadar sevindim.

0|0
    0|0
  • aynen katiliyorum sana

bizim aile mesela fenerlidir ama gecen gün schalke galatasaray macinda ailece galatasarayliydik

sonucta türk takimi yabanci takima karsi oynuyor, türke yakisan türkü desteklemek !

ki almanyada yasamama ragmen türk takimi varken schalkeyi desteklemem

bi cok insan bunu basaramiyor ama, yazik acikcasi

öyle insanlarin TC kimligini elinden almak lazim, hakkini vermiyorlar :D

0|0
    0|0
  • boşuna yorma kendini anlamaz onlar birlik beraberliği avrupaya sağlam görünmeyi anasını babasını öldürmüsler sanki öyle davranırlar.

1|1
    1|0
  • ben bunu cozemedim, dedemde boyle..cozersen banada soyle

0|0
    0|0
  • hep özentilik bunlar

0|0
    0|0
  • Ben takım tutmam Gsyi tutarım.

0|0
    1|0
  • feneri desteklemem ama fner dışındakileri desteklerim

0|0
    1|0
  • ben onu bunu bilmem de ben kendim yabancıyı tutarım...

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• holiganlaşıyoruz...yurt içindeki rekabeti abartıyoruz...milli benliğimizi kaybediyoruz

2|0
    0|0
  • Bende her zaman avrupada her türk takımını destekliyorum mesela fener şampiynlar ligi ön elemede elendiğinde baya üzülmüştüm bursaspor falan elendiğinde çok üzülmüştüm ve tuttuğum takım galatasaray her ne kadar üç beş kendini bilmez fanatiklik adı altında ülkesini satıo olsada onların seviyesine düşecek değilim ülkemi desteklemek gibi güzel bi şey var mı fener olmuş galatasaray olmus besktas trabzon bursa ne fark eder tek ama ay ve yıldızı yüceltmek :)

1|0
    0|0
  • Bende öyleyimdir.

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiyedeki taraftarlar fanatiklik seviyesini bir tık geçiyor.Ancak son dönemlerde benim gözlemim çevremde ve sosyal medyada bu durum etkisini yitiriyor.Artık Fenerbahçe taraftarı Avrupada Galatasarayı Galatasaray taraftarıda Fenerbahçe taraftarını desteklemeye başladı.

0|0
    0|0
  • dünyanın heryerinde ezeli rekabeti olanlar bunu yapar...türkiyeye özgü birşey değil...mesala roma galatasaray maçına gitmiştim roma olimpiyat statında laziolu taraftarlar bizim olduğumuz bölüme geldi ellerinde lazio bayraklarıyla bunlar heryerde var...

0|0
    0|0
  • ZEKA GERİLİĞİNDEN KAYNAKLANIYOR, DOĞUŞTAN YANİ YAPACAP BİR ŞEY YOK...

0|0
    0|0
  • biz gurursuz şerefisz yada kaprisli değiliz onalr schalke macında şalke gol atınca avazı kadar bağırırlar çünkü biz uefa ve süper kupayı aldık onlar başkalarının duağıyla gelin oluyorlar biz galata saraylıyız başka bir kelime ile anltılmaz...

0|0
    0|0
  • karakter meselesi olduğunu düşünüyorum aynı zamanda içindeki milliyetçilik duygusuyla da alakalı insanın

1|0
    0|0
  • hiç bir türk takımı avrupa kupasında başarılı değil başarılı oldukları yere kadar türk takımı türk takımı kalmayınca avrupa takımı :)

0|0
    0|0
  • Ben tutmuyorum

tuttugum ılk takım

TÜRKİYE'm

Sonra

GALATASARAY'ım dır

0|0
    0|0
  • çoğu kişi bunu başarıyor aşağı yukarı.

0|0
    0|0
  • Harbi Beşiktaşlıyım.. Bir TÜRK takımı avrupada oynuyosa o gün onu tutarım. Olması gerekende bu.

0|0
    0|0
  • Küçük düşündükleri için.

0|0
    0|0
  • Feneri sindiremiyor bu kedicikler. ondan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...