Eşinizin kendi soy adını kullanmasını istermisiniz/istermiydiniz?

evleneceksiniz, kız babasının soyadını kullanmak istediğini söyledi, ne yapardınız? bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Eşimin soyadını kullanmak isterdim ortak soyadı kullanmak bile bir yerde özel bir bağ oluşturur herhalde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aile olduğumuzun resmiyette de görülmesini isterim. Ben eşimin soyadını alırım.

0|1
    0|0
  • Evlendiğim kişininkini kullanırım.

0|0
    0|0
  • seve seve kullanirim hemde )

0|1
    0|0
  • Kullanırım, sıkıntı yapılacak bir durum değil.

0|1
    0|0
  • ben esimin soy adini kulanirdim zaten esine asik bir kadain bunu yapar !

0|0
    0|0
  • Ben eşimin soyadını kullanmak isterim .

1|0
    0|0
  • ben evlendirme bölümünde staj yapmış biri olarak şahit olduklarımı aktarayım :) çoğu erkek izin vermiyodu eşlerinin baba soyadını kullanmasına ama istisnalar kaideyi bozmaz eşini kırmayıp kabul eden eşlerde var :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer adamın soyadı "Yuvarlak,top,dönekoğlu" falansa adam da karısının soyadını alabilir sıkıntı yok sjfdjgs

2|1
    0|0
  • yok öyle birşey benimle evlenecek babasıyla değil . evlilikten sonra benim soyadımı kullanmakta zorunlu

0|1
    1|0
  • Elbetteki benim soyadımı kullanacak babasının evinden çıkıp benim evime gelecek benim kanatlarımın altında olacak.

0|0
    1|1
  • sadece kendi soyadının kullanılması bence uygun değil, sonuçta toplumun da belli normları var. Ama isterse ikisini bir arada kullanabilir mesela

1|0
    0|0
  • adet gelenek grenek açısından bu imkansız derim siz böyle birşeyi yaptıysanız bende yaparım derim .

0|0
    0|0
  • Benim soyadimi kullanacagi icin, o da sanslli oldugunu anlar zaten..

0|0
    0|0
  • Asla kabul etmem yok öyle bişey

0|0
    1|0
  • Kullanabilir hiç bir sorun yok

örn: ayşe aydoğan yılmaz

olabilir ismide soyismide salladım :D

0|0
    0|0
  • keyfi bilir.kafasına göre

0|0
    0|0
  • valla benim soy adımı kullanması daha makbul son zamanlarda bununla ilgilide bir yasa gündemdeydi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...