Sevgiliniz cesaretsiz biriyse ne yapardınız

sevgiliniz cesaretsizse ,sizi sevdiğini söylüyor ancak ailesi size karşı 36 yaşında babasının fabrikasında çalışıyor ama mutsuz.gel diyorum açalım bir restaurant kendi ayaklarının üzerinde dur.bende çalışıyorum geçinip gideriz.ancak ailesinin ona sağladığı lüks hayattan vazgeçemiyor.altında bmw araba var.bunlardan vazgeçemiyor.siz de fazla üstelemek istemiyorsunuz çünki standartları düşücek ama mutlu olucak,ya ilerde ben bmw arabalarda geziyordum diye sizi suçlarsa diye.ben kararını kendi versin istiyorum ama bir türlü o cesareti gösteremiyor.korkuyor.korktuğunuda söyledi siz olsanız ne yapardınız bu durumda.

Güncellemeler:
çok mutsuz hergün yüzü asık.nasıl cesaretlendiririm onu.yoksa vazgeçicem ama bize yazık olucak

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yürek yediririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• senin sevgilinde aşırı derecede güven sorunu var el emeğiyle çalışıp alın teriyle kazanmak demekki zor geliyormuş hazıra alışmış ama şunu unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir yalanlarla dolu bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz karşındaki kişi anını kurtarmak için ve zamanını kurtarmak için yalan gerektiğini sanıyor

0|0
    0|0
  • Değiştiririm (yalan söyledim)

0|0
    0|0
  • ya bmw den eşeğemi bindiricen kızım bırak babasının parasını yesin sen evlimisin onunla aillesiyle aynı evdemi yaşıyonuz yiyin baba parası akıllı olun :)

0|0
    0|0
    • ben bekarım evlenicektik ama ben vazgeçicem:(

• hyr ailesi onu akrabası sevmediği bi kıza ayarlamaya çalıyor.sorun büyük.oda cesaret edip yeni bir hayata atılamıyor.bu gidişle ailesinin isteklerine boyun eğip yaşıyan bir zombi olucak

• uf kzım sen onu seviyon mu seni ne kadar seviyor gerşekten seviyosa köpek gibi her sözünü dinler birazda senin onun işlerinde yardımcı olman lazım senden destek alması lazım erkek diye her işi bizlerden beklemeyin destek olmaya devam et yine böyle sünepelik yaparsa ayrılırsın gider başka nasiplerine bakarsın takma kafaya boşver :)

• o güzel hayatı seviyor.zora gelmek istemiyor.oysaki sıfırdan başlasa hayatın anlamını daha iyi anlar bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • Ailesini ezmek istemiyordur belki. Şahsen bende ezmem.

0|0
    0|0
  • suçlar bu, hiç üsteleme. sünepe modele benziyor bence

0|0
    0|0
  • normaldir aç karnına aşk çekilmez ;)

0|0
    0|0
  • zamana bırak kendini toparlasın

0|0
    0|0
  • Hiç gereği yok baba ne kadar bakıyorsa sizin için kar :D nasıl olsa bi şekilde ayakta durur

0|0
    0|0
  • bir yol olmaz ondan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...