Rus kızıyla Türk kızının arasında klasman farkı varmı?

Bu gün sevgilimle cafe otururken Rus kızları evvet güzel oluyor bence rus kızıyla Türk kızının arasında klasman farkı var dedi çok pis bozuldum ama biş demedim gerçekten Türk kızıyla rus kızının arasında klasman farkı varmı.?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi rus kızları rusya da biraz sevgi ve aşktan yoksun oldukları için türk erkekleri de genel itibari ile duygusal olduğu için(türk kızları kabul etmesede) Türk erkeklerinde sevgiyi değer görmeyi ve iltifatı yaşayan bir rus kızı hizmette sadekatte sevgide eşi için herşeyi yapabilmede türk kızlarından çoook çok daha ilerideler. Bizim türk kızlarını ise idare edebilmek çok zor elindeki ile hiç yetinmez seversin daha çok ister hediye alırsın Ayşe yeni şunu almış der ne bileyim gözümde puanlaması düşük türk kızlarının ruslar karşısında

1|1
    0|0
    • malesef

• aynen arkadaş en iyi cevabı vermiş elinizdekilerle yetinmeyi bilmiyorsunuz rus kızları böyle değil doğrusu avrupa kökenli kızlar böyle değil ama daha çok türk kızları arap kızları lüks olsun benim olsun kafasında

Erkekler Ne Diyor 21

• Rus kızı bence abartılıyor Bizim Türk kızı hem iyi ev hanımı hemde görmesini bakmasını bilene güzel kadın

7|0
    0|0
    • sen çok yaşa :)

• bozulmuşluklar içinde sağlam bozulmamış kişiler bozulmuş gibi görükmeleri normaldir

• yine siz yine şaka :) felsefi konuşmalarına bakılırsa cidden canını çok sıkmış boşver dediğim gibi zor olan güzeldir . biraz yorsada insanı :D

• onlar daha güzeller. bu bir gerçek. nasıl izmirli kızlar izmirin doğusundaki şehirlerin kızlarında daha güzelse buda böyle bir gerçek.

1|0
    1|0
  • genelleme yapmak yanlış. ama yaparsak

türk kızları link

rus kızları link

1|0
    0|0
  • aynı klasmanda değiller...türk kızları ortadoğulu kızlarla aynı klasmanda arap emirlikleri...yemenli kızlar vs...ama rus kızları bi norveçli bir iskoç kızı değil...gerçi türk ve rus kızının pek farkı yok bence...rus kızları öyle ömür geçirelecek kız değil aynı türk kızları gibi...

2|0
    0|0
  • onların hepsi güzel değil sadece kalabalıklar bizdede çok güzel kızlar var sadece yerin e göre bakımlı bakımsız diye değişiyor herkes onlar akdar açılsa bizimkilerde onlardan aşagı kalmaz ama onların bazıları güzel evet bu doğru nedeni ise soğuk yerde oldukları için soguk insanı genç tutar sıcak yaşlandırır

2|0
    0|1
  • Bence bu klasman farkını oluşturan yine türk kızları bu kadar burunları havada olmasa :)

2|1
    0|0
    • malesef bu konda haklısnız

• inanın yolda yürürken dünyanın sok kızı kalsa zor bakacagım kişiler bile yanımdan geçerken bi havalarda :/ malesef durum böyle

• ksıkandırmaya çalışmış oaanki tepkini ölçmek istemiş onlar Türk kızının eline su dökemez

2|0
    0|1
  • türk kızlarımıza kurban olalım

3|0
    0|1
  • BU konu hep soruldu gene bir sürü eksi alıcam ama dürüst olmayı severim heyerki müslüman olsalardı kesinlikle bir rusla evlenirdim.

Bu yeterli sanırım.

1|0
    0|0
  • farkı elbette var farkını bir arkadaşımın şu sözleri ile anlatım . türk kızı ile flört edersen gece çıkamam akşam erken giderim şunu yapamam bunu isteme gibi şeyler . rus kızları ise herşeye OK . reklam gibi oldu ama neyse . demek istediğim türk kızları zordur . zor olan güzeldir ;)

0|0
    2|0
  • Vaar yiğidi öldür hakkını yeme süperler

1|2
    1|0
  • ruslar sexte türk kzları evde daha iyi

1|0
    0|0
  • Kısaca,genişlik-darlık

1|0
    0|1
  • komple farklı insanlar havalı değiller en azından

1|0
    1|1
  • bozulduysan var demektir :)

0|0
    1|0
  • Rus kızları Tofaş kaportası gibi, 40'ından sonra hepsi dökülüyor...

Türk kızları ise Anadol kaportası gibi verdinmi samanı otu ömürlük =)

0|0
    0|0
  • Klasman farkı oldukça var. (bir çok rus kadını tanıdım, hayır hepsiyle yatmadım arkadaşlarımda var).

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben bir kazak rusu kızla tanıştım. Kızla bir starbucks ta bir de pastanede oturdum. Zaten güzel bir kızdı. Fakat mesafeli tavrı ve naifliğide etkileyici bunların.

0|0
    0|0
  • genel olarak var nişanlım rus burda bilmeyenler rus kızlarını hep aşağılıyor bu aslında onların ezikliği rus kızları her erkeğin isteyeceği türden kızlardır paraya değer vermezler (üstüne basa basa söylüyorum bunu) güzellikte kusursuzlar sadakatliler erkeğine çok değer verirler (örn. bir arkadaşımın sevigilisi rustu kız rusyada çocuk türkiye de kalıyordu kız birgün çıkmış gelmiş uçak masrafını karşılayamayacağından önce trene binmiş ukrayna ya geçmiş sonra ordan balkanlara ordanda türkiyeye giriş yapmış sadece pazar günü birkaç saat çocuğu görmek için tam iki gün yollarda helak olmuş kız ve bundan çocugun haberi yok bunu arkadaşım bana anlatırken ağlamaklı oldu böyle bir aşk olabilirmi sorarım sana hangi türk kızı sevgilisi için buna katlanır yahu bırak ülke değiştirmeyi ilçe bile değiştirmez her zaman ayağına bekler türk kızları.) yanlış anlama kimseyi aşağılamıyorum öyle birşeyi asla yapmam türk kızlarınında iyi huyları var ama rus kızlarıyla yarışamazlar. bide şu linke bir bak link bunlar rusyada heryerde karşınıza çıkabilecek kızlar bir türk kızı bunların yarısı kadar bile güzel olsa dünyayı ben yarattım edasıyla dolaşır ortalarda buda erkeklere itici gelen en büyük husus.

0|0
    0|0
  • sıcak kanlılar ve artist değiller

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence bunlar eskiden di bizim türk erkekleri hayatlarında kadın görmemiş gibi rus kadınları yere göğe sıgdıramadılar ama artık öyle olmadıgına inanıyorum ben .. eskiden ülkemizde erkeklerin kadın üzerindeki baskısı ve kadınların haklarını yerinde kullanamaması yada egitim ( bir sürü sebep sayılabilir) gibi sebeplerden dolayı kadınlar bakımlı alımlı egitimli kariyerli olamıyorlardı..artık günümüzde öyle değil ..rus kadınlarını bırak dünya kadınlarıyla bile klasman farkı yaratacak düzeyde kızlarımız var..ayrıca şunuda eklemek isterim ki rus kadınlar artık erkekler tarafndan bir sex objesi olarak görüldügü icin türk kızlarının degeri anlaşılmış durumdadır:)

3|0
    0|2
  • Lan bi "rus kızı" duymuşlar ezik ezik onu söyleyip duruyorlar, hayatlarında görmemişlerdir bile. Salla gitsin

3|1
    0|2
  • Erkek arkadaşına sorsaydın madem.

1|0
    1|0
    • onun görüşü belli kurcalamak istemedim ama intikamımı alırım ben:)

• doğru söylemiş adam. bizden güzeller, kabul edelim artık bunu.

0|1
    1|0
  • bence yok:)

0|1
    1|1
  • Kalk git o zaman diyecektin olmamis bu.

Vardir bunca adam bosuna sulaniyor olamaz.

Bosuna cabaliyor olabilirler o ayri, korkma bizim irkin erkeklerinden ustun adamlar da var yeri gelir sen de farkli versiyonda ayni cumleyi kurarsin

0|0
    0|0
  • ben ukrayınada yaşıyorum rus kızlar çok pıstıler bakımsızdılar ya

0|0
    0|0
  • bence de rus kızlarıyla türk kızları arasında coook klasman farkı var..türk kızları onlar gibi zengin erkek için kul köle olmuyorlar sadece sevdikleri icin beraber oluyorlar..ayrıca rus kızlar senden daha zenginini bulunca gidecek kadar cesur:) türk kızları gerekirse sogan ekmek yer sevdigini bırakmaz:) daha sayayım mı klasman sever türk erkekleri ! :)

2|0
    0|2
    • rus kızlarını tanı derim atıp tutma havadan

• sen tanımışsın ya bana ne gerek var:)

Yükleniyor...