2 farklı kas grubunu çalıştırmak gelişmeyide böler mi lütfen cevap verin?

hocamla aynı spor salonuna gidiyoruz spor hocası değil resim bölümünden hocam, dün soyunma odasında karşılaştık programımı sordu gösterdim sırt ve bacak antremanı vardı iki farklı yere nasıl kan pompalıyorsun dedi cevap veremedim hem ağır çalışıyorsun dedi 2 aydır gidiyorsun ağırsağlamı araştır yeni başlayanlar için 5x5 program yazıyor filan dedi hakkaten hocanın dediği gibi iki farklı yere kan akışı sağlanırsa gelişmeyi etkiler mi

Güncellemeler:
aldığım proteini besinide bölebilir

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• hayır antrenman programın düzenli olursa birşey olmaz ben bir günde omuz bacak çalışıyordum programın bir günü öyleydi ve geliştim sıkıntı olmadı :D o senin düzenine bağlı beslenme ve antrenman düzenine

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Söyle ona gidip resim yapsın başımıza angelov kesilmesin 6 Aya kadar başlangıç programı ve türevleri uygulanır o vakite kadar proteine de ihtiyaç yoktur ama nadiren de kullanılabilir şu işi kulaktan dolma bilgilerle yapmayın çok biliyosa git ORM nedir diye sor söylesin öyle nasihat versin.

0|0
    0|0
    • altı ay dedin peki ben ondan öncede spor yapmıştım dört ay yaptım bir iki ay ara verdim tekrar başladım iki ay yaptım bu sefer mecburiyetten birkaç hafta ara verdim ve buna başladım iki ay oldu gidiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• sirt gogus calis bacaga ayri bir gun ayir

0|0
    0|0
  • etkiler etkiler de yeni başlayan biri için ilk aylarda problem teşkil etmez vücut zaten gelişecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...