Söyleyin ve rahatlayın!

ne söylemek istiyorsanız tam buraya yazın ;)

Bu bir kelimede olabilir uzun bir cümlede olabilir içinizi dökün rahatlayın amaç bu ;)

0|0
25|16

En İyi Kız Görüşü

• ?7 milyar insanın olduğu 195 ülke arasından senin olduğun yerde doğuyorum. HAyatım boyunca ortalama 8 milyon insan yüzü görüyorum, yaklaşık 500.000 insanla tanışıyorum ve hemen hemen yarısı tarafından tanınıyorum. Ve tüm bunların arasından seni seviyorum, seni istiyorum. Ve sende bunun kıymetini anlamıyorsun ya, ağzına tüküreyim.

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 24

• malı arap faik'ten alıyorduk. karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu. oh söyledim rahatladım :(

1|0
    0|0
  • hastayım acaba ne zaman gecer bu grıp belası sıgara ıcsemmı ıcmesemmı yok yok hazır grıp bahane bogazalrım agrıyoken bırakırım ıcmem ıste ..pezvng gberr ınşlah baana donmez tabı kım bılır kımler var fecesınde paylaştığını kıme dusunerek yazdı ulan bırgun olsun bana boyle yazmadı neyse su soruyada cevap verdıkten sonraa kendı sorumu soruyum aman eksıde atarlar cokta tın okurlarmı acep neyse ya sobayada odun atıyım bu arada popumda ığneden dolayı acıyo:D içimden gecenler

1|0
    0|0
  • şu sanal ortamda yanlıs anlasılmaya müsait kurdugum tüm cümleler adına özür dilerim.. sanal falan hikaye ama olur ya anlık üzgün bir halinize denk gelmiştir üzerine birde ben kırmısımdır ..

ayrıca biri var, karizmasına yandığım sninle ne ii arkads olurduk biz normalde ama kimsin onu bile bilmiorm <3

0|0
    0|0
    • kızgınlıkla herkes söylüyo bişeler :) utangaçlığını gösterdin git konussana elemanla :)

• lorkecanım ben :D:D

• hehehehe :D dinle onu belkide biliyosundur :d

• Nothing

0|0
    0|0
  • oğlummmm adam ollll yemin ederim döverim senii ağzını burnunu kırarım :) çok sev benii bırakma adam ollllllllll :) diyemiyorum yaww

0|0
    0|0
  • yanında gördüğüm her kızın saçını başını yolarım oğlum o yüzden annen ve varsa ablan dışında kimseyle gezmem ben olsam

0|0
    0|0
  • karşı komşunun yalaka oğluna '' anandanda senden de nefret ediyorum alayınızın ellerinden öpüyorum ciğerine bit düşsün yavşamsı varlık '' :D :D

0|1
    0|0
  • Bişey yok baktığım yerde, sanki olacak gibi bakıyorum belki de. Belki de, olmuşturda anımsıyorum.Gözlerimi kısıyorum kafamı eğiyorum benden bi bk olmadı ama olur inşallah diyorum.

0|0
    0|0
  • Bir kerede dersanenin sınıfından çıkta konuşalım be adam! Ne zaman seni görsem ya sigaraya dışarı çıkıyorsun,ya da koridordan sınıfa giderken görüyorum,zil çalıyor,konuşamıyoruz ühü :'(

Güldürmeni,mimiklerini özledim la sırık :(

0|0
    0|0
  • "kimsin sen kendini bisey saniyorsunnnnn " :)

0|0
    0|0
  • Hunharca Ankara'nın bağları diyesim geldi.

1|0
    0|0
  • larke iblissin lem seviyorum kadın seni <3 daha ayrılmadım sevgilimden!o ayrılsada kurtulsam

0|0
    0|0
  • Bir bira daha mı içsem acep?

0|0
    0|0
  • dişi ağrımayan her insan mutludur :(

0|0
    0|0
  • gerizekalı insan dışı varlık senin ben... nerden tanıdm ki seni allahın belası :@@@@

bu :D

0|0
    0|0
  • mal . .

0|0
    0|0
  • "sana ne kendini düşün sen tabi ölsem helvaya gelirsin sadece"öğretmenime söylemek istiyorum:)

0|0
    0|0
  • o kızdan ayrılacaksın eninde sonunda !

0|0
    0|0
  • ohaa gözlerebaq

0|0
    0|0
  • çokk aşığım açılamıyorumm açılmıyor banaaaa :((

0|0
    0|0
  • Amacın ne senin oluummm

0|0
    0|0
  • allah onun belasını versinnnnnnnnn :)))))))))))

0|0
    0|0
  • çok özledim annemi babamı kardeşimi :( gereksiz saçma bi sebepten gidemiyorum lütfen önümüzdeki ay bu sorun çözülsün ve gideyim artık yanlarına daha önce hiç bukadar özlememiştim kimseyi hiçbişeyi :(((

0|0
    0|0
  • Neden bana karsi soguk davraniyosun sebebini soyle soyle sebebini eskisi gibi degiliz srtik farkinda misin? Demek istyrm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dolaptaki son pudingi yemeyelim diye üzerinde tükürdüm yazan peçete bırakan şahsiyet...

ben de tükürdüm...asdasdasd

0|0
    0|0
  • Okyanuslar geçmişim ben küçük bi su birikintisinde boğulmam.. kendini bulunmaz hint kumaşı sanma :)

1|0
    0|0
  • son iki peşine koştuğum kızda aldatılmış ve hala eski sevdiğini unutamamısdı. ilki unuttu şu an benle olmak istiyor onca seyden sonra ben istemiyorummmmmm. ikincisi ilede arkadasız bekliyorum bununlada ben istmeyince, ben ondan vazgeçince gelecek...

hayatım tuaf arkadaş...pöfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • Where is the party?..

0|0
    0|0
  • Sorduğu soruya cevap verdikten sonra cevabıma yorum yapıp engelleyen embesiller alayınızın ...

1|1
    0|0
  • am got memis

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Bu ne saçma bir soru !

0|0
    0|0
  • sevgili istiyorum :D acık net

0|0
    1|0
  • Kızlar hepiniz aynısınız yalanlarınız farklı

0|0
    0|0
  • hayırlı iş,eş,ömür,evlat ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak istiyotum

0|0
    0|0
  • ne zaman sarhoş oldum da galdıramıyom golları :(

0|0
    0|0
  • sevin sarmalayın beni :D

0|0
    0|0
  • niye kendini iç rahatma gibi bir mesleğemi adadın insanlık namınaaa:D

0|0
    0|0
  • gıcık oluyorum bir çok insana nedense :D

0|0
    0|0
  • bir kac kisinin azini burnunu kircamm yolda bi tutsam ama bi göremiyorumm ! aradaa kizdaa varr onuda bi tokattan mahsum etmeyelim yanii

0|0
    0|0
    • sakin ol dayı :)

• 28.04.1993 dogumluyum

bunlari ama ben eninde sonunda dövem yani er yada gec kacisis yokk 3 oglan 1 kiz (biri benden caldi kizi, oglanin tipine bak cay demle nasil yapdi anlamadim yaa iste kiz sürtük) (asik oldugum kiz)

Yükleniyor...