En çok hata Beşiktaş'a mı yapıldı ?

Mhk Başkanının dünkü Trt Stadyum programındaki konuşmalarını nasıl buluyorsunuz?

(Sadece Beşiktaş konusundakileri değil tüm konuşmaları hakkında değerlendirme yapın lütfen (

link

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Özür mü dilemiş şimdi bunlar ? Peki ya kaybolan puanlar ? Bizde fener gibi şikeci, galatasary gibi hileci mi olmalıydık ?

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 14

• Beşiktaşlı hariç konuşmasın işte kanıtı

Galatasaraylıysan sus linki izle link

Fenerbahçeliysende sus ve izle link

Beşilktaşlıysan eşlik et link

0|4
    0|4
  • hayır bu doğru değil . adam beşiktaşlı olarak camiaya iyi görünmeye çalışıyor . 3 büyüklere de çok hata yaptılar

0|3
    0|1
  • bencede en çok hata beşiktaşa yapıldı buda kasıtlı yapıldı benim düşüncem şudur yıldırım demirören bi ton para harcadı başarı yakalayamadı fakat fikret orman feda diyerek para harcamadan belli bir düzeye geldi, demirören ben paramla başarı yapamadım sana parasız yaptırmam düşüncesile bu hatalar yapıldı yada önüne taş koydular hangisini seçersen

0|1
    0|3
  • hatanın en büyüğü tüpçü

0|4
    0|0
  • Evet.Nokta.Net

0|1
    0|1
  • hocam mhk ve tff nin %90 lık kısmı beşiktaş ve fenerli kale bile almıyorum bu sürüyü

0|4
    0|4
    • yani hakemler Beşiktaşa yardım ediyor öylemi?

• yaş kaç ?

• yaş 20 ne olduki :) ben 5-6 yaşlarımdan beri gs maçlarını lig maçlarını felan takip ederim.boş zamanım olduğunda maç izlerim.

• Tabiki de hayır her takıma eşit hata yapılmıştır ayrıca bu MHK eski başkanı bJK'li ;)

0|3
    1|3
  • Doğru, 3 büyüklerin içinde en az kollanan, en fazla hakkı yenen takım Beşiktaş'tır.Açık ve net.

0|2
    0|3
  • Bu futbol kulüplerinin hepsi büyük patron/ağalar. Zincirleme giden karşılıklı menfaat ilişkileri. Yani bu kadar yerin dibine batmışken Türkiye'de ''Spor'' en çok hata Beşiktaş'a mı yapıldı demek (seni tenzih ederek söylüyorum KurabiYe) sığ düşünmekten öteye gitmez. En büyük hata bu takımlara gönülden destek veren ''Taraftara'' yapılmaktadır.

1|0
    0|3
  • bir gsli olarak söylüyorum en çok hata fb de yapıldı eğer takım içi karışıklıklar vb. hadiseler olmasa doğruya doğru fb türkiye standartlarını aşan bir takım rakip ama hak geçmesin

0|0
    0|1
  • sanırım onla bize fenere

0|0
    0|3
  • Beşiktaş'a yapılmış Ne Beşiktaşı kardeşim Her hafta Beşiktaşın rakibi 10 kişi kalıyo O normal Beşiktaş aleyhine olunca kötü Bi yürüyün gidin ya

0|3
    0|1
  • bennce öyle fenerliyim ben

0|1
    0|3
  • kesinlikle gs ve fb ye göre Bjk ye çok hata yapılıyor(3büyük takımı sevmem)

0|2
    0|3
Yükleniyor...