Kapat

Kız arkadasım sureklı gecmısı problem edıyor...

geçmıste yasadıgım seylerın hepsını anlatmamı ıstedı bende gızlım saklım olmasın dıe yedıgım tum nanelerı anlattım, oda bana ne yaptıgını ettıgını anlattı fakat bı yanlısımda falan dırek onceden de boleydıde bana gelınce mı bole oldu ws ws. gıdıo yanı. baya dert olmus ıcıne gecmısım. cok sevıyor benı bılıyorum vazgecmıyorda bensız olmak ıstemıyor. ne zamana kadar gıtcek bole bılmıyorum sızce zamanla unutur mu yada vazgecer mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• hep gider .. bendede aynısı var hep kafasına kakıyorum boyle boyle yapmıssın dıye

0|0
    0|0
    • sonunda da terk edilip mutsuz oluyosunuz

• terk etmedi cekiyo haladaha . ama artık yapmamaya calısıyorum en azından kafamda kursamda ona bellı etmyorum boylece kavga cıkmıyo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• kötü şeyler çapkınlık yada aldatma varsa keşki anlatmasaydın.aslında çok dürüstçe yaptığın(belkide tekrar yapmıyacağını gösteriyor) ama şimdi kızın sana güvenmesi zorlaşıcak.erkekler nasıl kızlar geçmişi anlattığında takıntı ediyorsa kızlarda eder normal

0|0
    0|0
  • bence bi ilişkide önceki ilişkiler sorularak yıpratılmamalı ama biz kızlar malesef ki sevdiğimiz adamın geçmişini de merak edip bin bir gayret sonucu geçmisinde neler yaşadığını bilmek istiyoruz öğrendikten sonra ise bi tartsma da sorun çıkıyo genelleme yapıyorum ama böyle tanıdığım bir çok erkekte var .. bence unutması zor ama imkansızda değil ilgi göstermelisin şu aralar üstüne gtmemeni öneririm.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederım. hıc sıkbogaz etmem ama her bı tartısmada gecmısten bısıyle bagdastırıo ya şartellerım atıyor bısıde dıyemıom konusmuyorum etmıyorum sonra. bu seferde ha bıde tavır oluor yanı.

• sen ona unutturcaksın dha fzla ilglenceksin özen gösderceksin. genelde erkekler takar aslında ama bilemedim.

0|0
    0|0
    • haddınden fazlasıyla ılgılenıyorum devamlı gorusuyorum ztn ama yeterlı degıl unutması ıcın napcam bılmıom. benm dert etmem gereken bısı yok onda. ben herturlu naneyı yedıydım bıde anlattım gıttım mal gıbı. ayrılmıyoda benden bende ayrılamıyorum sevıyorum cok.

• geçmiş geçmişte kalsın önemli olan gelecek...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• vazgecmez zamanla unutur bi anda bişe bekleme zamanla alttan al sen

0|0
    0|0
  • benimki de aynı böyle, ben hiç bişey anlatmıyorum da maalesef bundan yıllar önce çıktığım bi kızla aynı ortamda bikaç ay geçirmiş ve o kız benim hakkımda herşeyi anlatmış, durup durup mutlaka bi ara çıkıyo onlar bi yüzüme vuruluyo falan şiddetli tartışmalar yaşanıyo.. ne zaman vazgeçer bilmiyorum. evlenip çocuğumuz falan olduğunda devam eder mi diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • unuturlar ama bi olay sonra direk gündeme gelir sana tavir alır zor işin.

0|0
    0|0
  • eskiyi anlatmıcan arkadaş eski eskide kalmıştır. sen samimi olup anlatıyosun sonra böle oluyo işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...