Kimseyi yüz üstü bıraktınızmı?

Hayatınızda Aile,Eş,sevgili,arkadaş her kimse yüz üstü bırakıp gittiğiniz oldumu. Olduysa kim.Ve şuan yaptıklarınıza pismanmısınız.Fikrinizi değiştiren veya değiştirmeyen nedenler ne?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bırakmadım tarzım değil ama bize kazık atan yüzüstü bırakanlar oldu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• halam var niye babmın gözünden yaş döktü oyüzden 2,5 senedir konuşmuyorum bize geleceğini öğrendiğimde hemen dışarı çıkıyorum evde yakalanırsam ev 1,kat pencereden atlıyorum

0|0
    0|0
  • hayır ama bırakıldım

1|0
    0|0
    • Olsun.Terk edip giden olmaktan iyi değilmi sadakatli olmak

• sadakat sozunde durmak delıkanlı olmak herkese nasıp olmuyor ama ben sozumden donmeyı sevmyrm bu yzuden de kımseyı satmadm

• En iyisi.Doğru yol burası devam

• Asla beni biri bıraktı ama ben kimseyi bırakmadım

1|0
    0|0
  • ellerimde çiçekle kalmıştım sap gibi meydanda hemde bi kuytu köşe bile değil şimdi gülüyorum halime :D

0|0
    0|0
    • Gülebiliyorsun ilginç...

• o zamanlar üzülüyodum şimdi gülüyorum ve diyorum ki iyiki o gün öyle olmuş... şaşırmana gerek yok.

• Ben bir sevgiliyi bırakıp gitmiştim. Üzerinden 10 sene geçmesine rağmen içimde bir yerlerde sızısı var. Halen de düşünürüm acaba şimdi nerede ne yapıyor diye...

0|0
    0|0
    • Vicdan azabınla yaşamaya mahkumsun adaletden kaçabilirsın ama vicdanında asla...

• Birçok vaatle hayatıma giren ciddi beraberliğimde, karşımdakinin "aramızda oluşmayan tek şey (ona göre öyleydi) tutku" demesiyle içimden birşeyler kopup gitmişti..sonrasında başka durumlarda yaşanınca ayrıldım. anladığım kadarıyla doğru yapmışım...

• lale müldür'ündü sanırım, bir şiiri var:

bazen ama bir insanla bir şey olur

kısa süren bir şey

iki geyiğin sıçrayıp havada öpüşmesi gibi

bazı insanlarla

yıllarca görüşsen de

bir şey olmaz.

• Ben kimseyi bırakmadım yüz üstü ama rahmetli eşim beni oğlumla yüz üstü bırakıp gitti. Zamansız vede birden.

0|0
    0|0
    • kader... ALLAH cc.rahmet eylesin.

• hayatımda yüz üstü bırakmamışım :D

0|0
    0|0
  • evet intahar ediceğini bile bile bıraktım sevgilimi ..ve intihar etti ..

0|0
    1|1
    • Allah Allah.Al işte buyur.Pişmanlık varmı içinde

• hayır yok.. çok şans verdim değerlendiremedi yalanlar söyledi vs. olmıyıcağını söyledim ona mutsuzuz dahada olucaz dedim. intihar etmekle tehdit etti beni ..bi süre geçip gittik öyle en sonunda bi ders aldım .eğer olucağı varsa kaçamazsın korkarak yaşayamazsın..

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...