Kızlar böyle bi erkek arkadaşınızın olmasını ister misiniz?

çevremde çok dikkat çekiyorum, parmakla gösteriyolar diyebilirim, bazıları ilk gördüğünde bu kim be diyor :) bugün kulaklarımla duydum..erkekler bile dikkatle bakıyor, bazıları hakkımda artistlere benzediğimi benzediğimi söylüyor.. Böyle dikkat çeken bir erkek arkadaşınızın olmasını istermisiniz?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Yakışıklı olduğun için mi parmakla gösteriyorlar :))

0|0
    0|0
    • sanırım..beyaz tenliyim resmen yüzüm parlıyor .. Saçlarımı modaya göre yapıyorum, kaşlar filan yani aşırı bakımlıyım :)

• hımm anladımm :)

Kızlar Ne Diyor 9

• şahsen ben istemem. Çünkü benim sevdiğim gözüme değil, gönlüme hitap etmeli. Yüzü güzel olup gönlü çirkin olduktan sonra neye yarar. Ne demişler yüzü güzele 40 günde doyarsın gönlü güzele 40 yılda geçse doyamazsın.

0|0
    0|0
  • ben o kişiyi beğenmiyosam hiç bi anlamı yok.. ama beğeniyorsam dikkat çekmesi felan umrumda olmaz kıskanç biri değilim aksine hoşuma gider.yanıma yakışır çünkü.

0|0
    0|0
  • Kendine guvenmeyen insan kıskanç olur. Kendime son derece guveniyorum. Onada guveniyorsam olabilir neden olmasin :)

0|0
    0|0
  • eğer kişilik ve zeka bakımından iyi ise niye olmasın ki ? bazı kızlar istemez elimde tutamam vs filan diye bu kızla alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • bu kadar mükemmelsin ve sevgilin yok öyle mi?

0|0
    0|0
    • evet şuan yok.. Çünkü lise son sınıfım ve üni sınavına hazırlanıyorum ve şuan kızlarla ilgilenmiyorum..

• istemem.kısa ve net

0|0
    0|0
  • Tamam ya bi tanesin,mükemmelsin,iyisin iyi

0|1
    0|0
  • görmediğim için bilemicem :d

0|0
    0|0
    • reelde görmeni isterdim :) yinede teşekkürler.

• selim gülgörene benzemiyosan görmeme gerek yok zaten kalsın :d

• zevkine saygı duyuyorum. dediğin kişiyi yeni tanıdım. Ona benzemeyide istemem açıkçası neyse yinede teşekkürler yorum için. :)

• asla istemezdm . kıskanclıkdan piskolojim bozlur benm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Foto koyaydın iyiydi :)

2|0
    0|0
    • sitelere pek resim koymuyorum.. Reel de görmeni isterdim. İlk zamanlar beni herkes yabancı zannediyordu :)

• dostum sen buralarda harcanıyorsun manken olsana? :DD:d

1|0
    0|0
    • valla kardeş düşünmüyor değilim :D Ama kısmet olursa ilerde italyaya gidicem.

• Biz önünü kesmeyelim kardeş sen buralarda harcanma :D :D :D :D puhahahah

0|0
    0|0
  • at yalanı yakaladıgı yerde kovboylar ata bınsın felan anladın sen onu

1|0
    0|0
    • yalan söylemiyorum.. Yalana ihtiyacım yok. Hem yalan söylesem elime ne geçiçek..? Sadece merak ettim sordum.. Ve senin inanıp inanmaman umrumda değil.

• tamam totoşcugum ondan :D

• totoş babandır desem hoşuna gitmicek kızıcaksın ama hakediyorsun!

Yükleniyor...