Galatasaray seyircisi arkasını dönmekle doğrumu yapıyor?

Akhisar maçında takıma arkasını dönenler takımın moralini bozmaktan başka neye yararlar?

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Boşuna demiyoruz İYİ GÜN TARAFTARI diye...

1|4
    1|1
    • Kötü günde de desteklemek lazım

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Görmedim ama haksız bir sebepten yapmazlar onlar da kendini hazırla Neticede Herkes kendi parasını alıyor

0|0
    1|0
  • Haklılar

0|1
    2|0
    • Kötü gündede destek lazım

• yooo

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazı beyin yoksunları umutu ve sabriyi yuhalamayı iyi gün taraftarlığı olarak sayabilir. Yıldırım Demirören zamanında takımına arkasını dönen taraftarlarıda gördük. Herneyse bunlar kan emici futbolcular aldıkları maaşları katmıyorum bile. Kimsenin ekmeğinde gözüm yok. Bir işçinin ömrü boyunca kazanamayacağı parayı maç başı alıp yatan futbolcular var bu takımda. Musleraya aldığı para helal hoş olsun. Tek çabalayan adam o çünkü. Tepkilerde de sonuna kadar haklılar. Ben bu armaya gönül vermiş bir insanım. Galatasaray'ın 2011 sezonunda bile utanmadım sonuna kadar takımımın arkasında durdum. Nasıl sefasını çekiyorsak cefasınıda çektik. Yalnız ruhsuz futbolculara tahammülüm yok. Mücadele et yenil mesele o değil. Koşmaktan aciz topçular var. Gsstore'dan alışveriş yapıyorum, maçlara gidiyorum ki çoğu kez uA tayfa ile avrupa maçlarına gittim. Bunlar maçta mücadele etmeyen sabri isimli şahsın ferrarisinin benzinine gidiyor. İşte buna tepki gösteririm. Artık kendilerine gelmeleri lazım. Oynamıyorlarsa yatan futbolcuların her biri defolup gider.

1|0
    1|1
    • Takıma arkasını döndüler sadece umuta değil kötü zamandada destekleyeceksin bu iş böyle

• Kötü zamanda destekliyorum yazdığım gibi. 2010-2011 dönemi kadar kötü futbol oynayan bir Galatasaray yoktur sanırım. Bu sezonda o sezonla yarışıyor. Taraftar kolay kolay arkasını dönmez. Bazı bilinçsiz kişiler döndü diye tabi bu tüm taraftarada faturası kesilmez. Benim bahsettiğim ıslıklı tepkiler. Nasıl sabri ve umutun top ayağına gelince uğultu oluyorsa. Burak gibi yatan futbolcularada öyle tepki gösterilmeli Takmışlar kral diye kral görmesek.. Bu ülkede rüştü kötü oynuyor diye dayak bile yedi.

• Bize eğlence çıkarıyorlar başka bir poka yaradığı yok scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/.../...95589068_n.jpg

1|1
    0|1
  • Bence hayır

0|1
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın biz diğer takımın taraftarları gibi bilinçsiz ve susturulmuş değiliz.
    Yanlışa destek vererek bu insanların dahada yanlış yapmasına izin vermeyeceğiz yaptığımız her şey Galatasarayın iyiliği içindir

1|0
    1|0
    • Kötü gündede destek lazım hem kötü günde arkamızı dönmeyiz diyorlardı

• Galatasaraya sırtını dönen yok zaten Galatasarayı yönetenlere sırtını dönenler var yanlışa doğru diyerek iyi taraftar olunmaz

• Taraftar tepkisini ortaya koymalı bu kötü futbolla hiçbir başarı kazanılamaz

1|0
    1|0
    • Kötü gündede destek lazım

• İyi oynayanların günahı ne

• Kurunun yanında yaşda yanar

• Niye maça gidiyo o zamam beynine çaktıklarım?😄 Cidden bigün aptallıktan ölcekler

0|0
    1|0
  • Hadi maçta mücadele verirsin ona rağmen rakip daha iyidir kaybedersin o zaman anlarımda, takımda futboldan anlamayan futbolcular ve tarzım değil bir yönetim varken takıma destek mi çıkacaksın neyin kafası bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...