173 boy uzun mu sizce :D

dışarıda görseniz uzun kız dermisiniz ,) bu arada burada sürekli soran ben değilim ilk sorum ,takıntımda yok ..lütfen aşağılayici sözler söylemeyin

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• uzun tabiki. ben dışarda 165 ten uzun kız görmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu boydaki bir kıza can kurban :D

her yer 160-165 boyunda kızlarla dolu yaaa moralım bozuluyor bende 193 üm en az senın boylarında bırını bulmalıyım

0|0
    0|0
  • Turkiye icin uzun. Ama benle ayni boydasin neredeyse, 172. Ve ben senin boydaki kizlari bir hayli cekici buluyorum. +1 puan yani. Evlenecegim kizin oyle olmasi icin cabalayacagim. :)

Evde kalirsan bir gun buradan yaz, alirim seni. Hehehehe.

0|0
    0|0
    • Evde kalacağımı sanmıyorum,ama olurda kalırsam yazarım :D

• bence bir kıza göre uzun ama sen bir erkeğe göre çok kısasın erkek dediğim yer cücelerini örnek gösterme :) 173 boyundaki kız çok çirkin olmadıkça zor alır seni :D

• asdasfsf. Ortalama Turk erkegi boyundayim. Bundan sonra uzayacak degilim. Mal bu kadar. 173 boyundaki kizin beni almasi icin cirkin olmasina gerek yok. Eminim banka hesabimdaki param yeterli olacaktir ;). Ayrica `Nedenmis babam cok zengin benim, cuvalla para verir gene de alir` :D

Ve `Benim olucak fistik, binicem ustune, vurucam kirbaci, vurucam kirbaci` :D

asdsadfdf

• kız içinb tabiki uzun boy

0|0
    0|0
  • bence süper yanii ! ama ayakkabi numarasi kac onuda sora bilirmiyiz yaninda kilo yuda bilsek süper olurr ?!

0|0
    0|0
    • Ayakkabı numarami ne sen sor ne ben söyleyim :( kilom59

• Benim senle konuşmadan önce ayaklarımla bir sorunum yoktu yaw dediklerin sayesinde takıntı yaptim şu an iyimi :PP :D

• ananm ananm yesinlerr seni ama ayani haricc :)

yaa sen onu sor birde bana buz gibi terledim 42 numarayi görünce ayakkabinin icinde ondan bu yana kizlarin ayana bakarim popsundan göstünden önce !

• önemli olan boyu değil işlevi :D

1|0
    0|0
  • gayet ideal bi boydasın...:))

0|0
    0|0
  • güzel bi boy...

0|0
    0|0
  • Eski kiz arkadaşım 1.81 di sen uzunsan o zaman pivot.

0|0
    0|0
  • o zaman soranların hepsi 1,73 maşallah :) standart üzerindesin kıymetini bil :)

0|0
    0|0
  • demem şu sıra baya +175 görüorm

0|0
    0|0
    • 155lik türk kızları aniden uzadimi yoksa 0_0

• abi normalsın yani 1.73 uzun değildir nie kendini büyüton ki bu kadar geliyim mi yanina 1.94 boyla :DD

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de 172 boyundayim. Cok memnunum boyumdan keske 175 olabilseymisim

0|0
    0|0
    • 3 cm den bisey olmaz bi lafına bakar 175 olmak ;) :D

• Benim 165 olan arkadaşim kendine 169 diyobiliyorsa .. :D

• Hahah anladim :D ama sadece kendimi kandirmis olurum böyle

• Bende seninle aynı boydayım ama kendimi kısa görüyorum 180 olmak istiyorum inş.olurum :D

0|0
    0|0
  • uzub tabikiii

0|0
    0|0
Yükleniyor...