Bir insanın orjinal sarışın olduğunu nerden anlarsınız?

ben pek anlayamıyorum ancak saçları platin felansa anlıyorum:))

Güncellemeler:
bazıları var zenci gibi saçları sarı ahahah:))

0|0
29|40

En İyi Erkek Görüşü

• teninden. sarışınların kaşları, kılları sarı olur. sarışın kızlarda, kulak tüyleri ve ensede tüyler olur. uzaktan belli olmaz. sarışınların cildi yumuşak, derisi diğerlerine göre 1,5 kat ince olur. avuç içleri kedi patisi gibi olur. sarışınların çoğu renkli gözlüdür.

o saç dipleri siyah siyah olanlar, saçını sarıya boyatmakla sarışın olunduğunu sananlar bilsin ki, kimse yutmuyor o numaraları. siyahi akım ortaya çıkarsa tavsiyem sadece saçınızı siyaha boyamayın, yüzünüzü de boyayın ki millet yutsun bu dolmayı :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Akıllı ve mantıklı kararlar verebiliyor ise çakmadır

4|0
    1|0
  • aptallıgın dan anlarım tabiki :)) orjinal sarışın aptal olur link

1|1
    2|0
  • Sen esmer için yakabileceğim sarışınlardan mısın yoksa? :D

Şaka şaka. :D İnsanın teninden belli oluyor, sarışınlar beyaz tenli oluyor genelde.

The Original begüşşşşş :)

0|0
    0|0
  • SARI KILLAR MI :S

söylemek zorunda mıydın,hem de büyük harflerle :)

2|0
    1|0
  • kaşlarına bak. kıllarına bak. bıyıklarına bak :)))

0|0
    0|0
  • ben anlayamıyorum cok profesyonel çakıyorlar boyayı pardon kaba oldu dımı özür yanı boyuyorlar

özentı ıyı bısey degıl kal oldugun gıbı abı kumralsan kumral esmersen esmer neye degısıyorsun

0|0
    0|0
  • Bununla =)))) link

0|0
    0|0
  • Kaşlara dikkat derim açık net belliolur.

0|0
    0|0
  • sarışınlar gener genelde ticari oluyorya t plaka ordan belli olur :)

0|0
    2|0
  • Önemli olan insanlık, sarışın da olsa insan insandır :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • kaşlarından anlıyoruz efendim en kolay yöntem.

1|0
    0|0
  • gerçek sarışın nedir abi

1|0
    0|0
  • Çok basit.. Kaşlar ın renginden :D ve hatta Kirpiklerin Renginden.. Şuana kadar kirpikleri boyayabilen bir teknoloji görülmedi :D

Ha Sarışınlarda rimel kullanır ama muhakkak o rimeliğin olmadığı zamanalrda bulunacaktır :D

0|0
    0|0
  • kaşlar ele verir çok rahat

0|0
    0|0
  • Cok basit. Tabiki ten rengi ve yuz yapisi.

0|0
    0|0
  • Saç diplerine bakarım :) Kaşlar dan anlamak zor.Çünkü saçım sarı kaşlarım siyah benim...

0|0
    0|0
  • Saç diplerinden :D sarışınlar beyaz yada açık renk tenli olur, kol tüyleri de sarıysa kesin teşhis :D

0|0
    0|0
  • ten renginden belli olur mesela kimisi çilidir bide kaşından felanda anlaşılır

0|0
    0|0
  • dokunmadan bilemem :/

0|0
    0|0
  • sorarım söyler,bukadar basit yani:D

1|0
    0|0
  • dibi geldiginde

0|0
    0|0
  • Kaşlarından :)

0|0
    0|0
  • Ben onu da anlayamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Saç diplerinden..

0|0
    0|0
  • Orjin parts etiketi yok ki ama orjinali ayrı ya sarışınları severim blondeler

1|0
    0|0
  • sarışının kirpiklerine kadar sarı olur :) saçlarından anlaşılır anlarım yani çakmamı orjinal mi :)

0|0
    0|0
  • Totosundaki kıllardan.

1|0
    0|0
  • kızlar anlıyamazsa ben hiç anlıyamam

0|0
    0|0
  • kaşlarından

0|0
    0|0
  • Tenden rahatlıkla anlaşılıyor :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 29

• bende orjinal sarışınım. çoğunu anlarım ama bazı saç renkleri anlaşılmıyor. kız beyaz tenli falan ama koyu kahve saçı boyatmış sanki onun gibi duruyor bazılarının. link şu mesela tereddüt ederdim. benim saçıma benziyor

0|0
    0|0
  • açık tenliyse renkli gözlüyse saçlarının dibiyle ton farkı yoksa gerçek sarışın işte.

0|0
    0|0
  • eğer sarışın olup esmerleri beğeniyorsa gerçek sarışındır...

3|0
    0|0
    • bende sarışınları beğendiğimi söylerdim ama beğendiklerim de hep esmer olurdu ilginç demek bundanmış :D

• rimel yoksa kirpiklerinden anlayabilirsin. kaşlarından anlarsın, boyatsalar bile saç rengiyle tam uyum sağlamaz. ve saç diplerinden falan.

1|0
    0|0
  • Aptalsa kesin sarışındır.

0|0
    2|0
  • saç ucuna bak anlarsın

1|1
    1|0
  • Kaslarindan derdim ama kaşlarda boyaniyor artik saclarinin diplerinden kesinlikle anlayabilirsin bence :)))

0|0
    0|0
    • dimi mesela tenleri esmer oluyor, boyle surmeli gozleri oluyor, ama isin garibi saclari sari oluyor. Coh ilginc.

• orjinal kumrak dersen ben öyleyim ama orjinal sarıyı bende bilmiyorum,hep çakma bu sarılar

0|0
    0|0
  • dipleri çıkınca anlaşılıyor,bir de kaşları koyuysa muhtemelen gerçek sarışın değildir.

0|0
    0|0
  • Nasıl oluyor bilmem ama ilk görüşte anlarım,bir kere ten rengi bile belli eder gerçek veya sahte olduğunu :D

0|1
    0|0
  • kolundaki killardan

0|0
    0|0
  • açlık tenliyse anlamıyorsun kaşlar da boyanıyor zaten e kol kılı desen onları da alıyoruz yani dibi falan da gelmediyse anlamaman normal.

1|0
    1|0
  • dip boyasından :D

0|0
    0|0
  • saç dibinden:)

0|0
    0|0
  • kaş renginden anlarsın .kaşı kara yada kahveyse sarışın olamaz .platinlikle ilgisi yok . platine boyanır basit

0|0
    0|0
    • diptende anlayamazsın . kız sarışındır daha açok boyamıştır dipleri koyu görünür . zaten dip uça göre daha koyudur sarıda olsa . ama böle kapkaraysa dip o zaman koyu kumraldır . bende koyu renkli saçlı kadınların neden ısrarla sarı boyayıp çingeneye benzmeye çalıştıklarını anlamam

• Bi bakarım gaşına gözüne. Sonra öylerim, aptallığından falan derdim fakat benim annemde orjin sarışın o yüzden pek öyle demiyorum sarılara :D:D

0|0
    1|0
  • Nıph'e benzıyorsa.

1|0
    0|0
  • bende çakmayım:)

0|0
    0|0
  • :D :D saçlarının her yeri aynı tonda ise bilki çakma bnde gerçğm :DDD

0|0
    0|0
  • hareketlerinden belli eder.

0|0
    0|0
  • saçının dibiden

0|0
    0|0
  • ten rengi kaş rengi dip sac rengi kasındaki fazlalıklardaki kaş rengi tüyleri göz rengi

0|0
    0|0
  • kirpkleride sarımsı oluyo bazılarının:D kaşları falan acık renk:) bide kılları falan

0|0
    0|0
  • saç diplerinden anlarım..

0|0
    0|0
  • bıyıkalrından , kol tüylerinden .. kaşlarından vsvsvsvs

0|0
    0|0
  • Saç dipleri

Kirpik

Kaş

0|0
    0|0
  • Beterböcek gibi görünmüyorsa geçerli diyorum yeminnen.

0|0
    0|0
  • verdiği cevaplardan demek istiyordum da şimdi eksi yemek de var :((

sorardım ya..

0|0
    1|0
  • tamamen sarı olmaz gerçek sarışınlar dipleri daha koyu renktir ve anlaşılıo nası anlayamıosun ya?

2|1
    0|0
Yükleniyor...