Fenerbahçenin Avrupa Ligindeki şansı nedir ?

Sizce Fenerbahçe'nin Avrupa Ligindeki şansı nedir. Kupayı alabilirmi yada nereye kadar gidebilir. Bunun için ne yapılması gerekir.?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa ligindeki şanslar, eğer v. pilzen i geçerlerse, (çok değişik bilinmedik takım), diğer rakiplerine karşı hem güveni hem dirayeti gelir. Galatasaraylıyım, sonuçta bu kupanın alınabileceğini biliyorum. Ama klüp kendiiçinde tartışmaya çok açık, hem diğer rakipleriile hem kendi aralarında tartışmadan duramıyorlar.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• avrupada şike zor diyen galatasaraylılar cluj maçında siz yaptınız demek ki o kadar zor değilmiş yapılabiliyormuş

0|3
    0|1
  • plzeni gecer sonrası kura şansı

0|1
    0|0
  • Bate karşısında oynadığı futbolla Fenerbahçe hiçbir yere gelemez.Plzen'i küçümseyen arkadaşlarda açsınlar Napoli maçlarını izlesinler.İtalya'da şampiyonluğa oynuyan takımı nasıl madara ettiğini görsünler.

0|0
    0|1
  • aykut olduğu sürece hiç bir kulvarda hiç bir şansımız yok

0|0
    0|1
  • Plzen de çok ters takım.3 sene önce Beşiktaş'la eşleşmişlerdi, adını duymadığımız takıma eleniyordu az kalsın.Ve o zamanlar fark etmiştim Plzen'deki o potansiyeli.Çok uzun süredir çalıştıkları bir sistem olduğu belli.Çok ters bi' oyun anlayışları var.Tam takım gibi oynuyorlar.Fenerbahçe'nin çok zorlanacağı kesin.Fener, Plzen'i geçse bile daha fazla gidemez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aziz parayı basarsa UEFA cepte:)

0|1
    0|1
  • bence başabaş oynarlar çek takımı ile sonrası eğer elerse yarı finale kadar gider . o kadar

0|0
    0|0
  • Avrupada şike olayı zor..Bileğinin hakkıyla savaşıcağı için fazla ilerleyemez

2|1
    0|2
  • Havasını alacak amane zaman belli değil finali işal GS ile oynar

0|0
    0|1
  • plzene elenmek:)

0|0
    0|1
  • viktoria plzen verir eline gönderir. gerçekçi olmak lazım

0|0
    0|1
  • alsin yaa Türk takimi alsindaa kim alirsa alsin