Mustafa Pektemek'in ilk 11 de oynaması hakkında düşünceleriniz neler?

Şaşkınım a dostlar çift forvet oynuyoruz (Mustafaya da forvet denirse artık :/ ) , aylar sonra Veli kadroda, stoperde Pedro ile Milosevic var hisleriniz neler?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Veliyi özlemiştik iyi oldu
    Mustafayı bırakın oynasın , ne kadar hoşlanmasam da oynasın belki kaza bela gol atar birileri beğenir alır falan :)

Su maçta sol bekte motta , ortada eslem olmalı ey şenol hoca dedim

0|0
    0|0
    • Süper lig tecrübesi olan takımı hafife almak istemedi belli ki Eslemin 11 de başlayacağı maçlar da gelecek elbet.
      Veli mutluydu onu öyle görmek güzel daha iyi olacak çok bekledik.
      Bende bekledim Mustafa gol atsın diye ama nerdeee

Bu arada sana bir şey sormak istiyorum müsait zamanda ulaşırsan iyi olur. :)

En İyi Kız Görüşü

• Mustafa pektemek gol demek asdfghjkl veli iyileşti demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1,7 milyon eurodan 4 yıllık sözleşme imzalatan ahmaklara sormak lazım bu soruyu aslında pektemekin kafasına silah dayayıp sözleşmeyi geri almak lazım:/

1|1
    0|0
  • İkinci yarı değiştirirler onu.

1|0
    0|0
  • hangi maç bu

1|0
    0|0
  • 1.02 sakatlanır

1|0
    0|0
  • ne gol kaçırdı ama bee :D

1|0
    0|0
  • Q17 oynasin su adama akilli pas versinler bu adam cosucak ama giciklik yapiyolar hacı sinir oluyom mustafa pektemek yazik hep sakatlaniyo ya adam bir türlü o performansi yakaliyamadi

0|0
    0|0
  • İyi olur herhalde. Nasıl bir oyuncu tanımam bilmem ama, oynasın adam. O kadar hizmet etti.

0|0
    0|0
  • renktaşım msutafa artık fosilleşme yolunda adam ayakta duramıyr onun acilen kiralık gidip kednini bulması gerek bnce

0|0
    0|0
  • mustafa oynarken cenk sakatlandi şoktayim 😂😂

0|0
    0|0
  • kupa kadrosu bırak da olsun. fenerbahçe 6 tane u21 oynattı :)

0|0
    0|0
  • herşey olabilirr

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|1
  • çok büyük düşüncelerim var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1