Bir eğitmenim ancak daha yaşım genç ve?

ses tonum ince gür çıkartamadığım içinse küçük çocukların dikkatini toparlayabilecek sese sahip değilim maalesefki sizce ne yapabilirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde de buna benzer bir soru vardı oraya da aynı yorumu yaptım , eğer bir eğitimci olduğunuzu düşünüyorsanız, eğitim nedir bir bakın tdk'ya! Ha asıl meselede şu; site genel olarak -18 yani lise öğrencisi ile dolu, lütfen sizin gibi genç insanların kendi okullarında sorun yaşamamaları için bu tarz sorular paylaşmayınız! Lütfen rica ediyorum, kötü bir imaj bırakıyorsunuz tüm öğretmenler adına, onlarda siz gibi sıkıntı yaşamasın olur mu?

0|0
    0|0
    • canım ben öğretmen değilim yeni bir antrenör adayıyım suyun içerisinde çocuklarla daha önce çalıştım ancak kara bölgesinde 4-5 yaşa hitaben bir ısındırma yapmadım nerede neyi sorduğum sizi ilgilendirmez bayım yanıtlayamacaksanız buyrun dışarı verdiğiniz tepki ise oldukça yersiz umarım benzer bir sorun yaşayıp değişik bir fikir almak istediğinizde aynı şeylerle karşılaşmazsınız ! :)

En İyi Kız Görüşü

• yüzme antrenörümüsünüz bende besyo istiyorum da yüzme ant olmak istiyorum nasıl oldunuz konusabılır mıyız biraz :D sorunuza cevap olarak birşey bulamadım kusura bakmayın

0|0
    0|0
    • hangi şehirde yaşıyorsunuz :D

• her şey belirli hedefim net zaten :d nacizane bilgilerin için teşekkür ederim meslek hayatında da başarılar dilerim hocam

• teşekkürler sanada başarılar dilerim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• nasıl bir eğitmensin soru başlığını ve ile bitirebiliyorsun?
    yazık o zihinlere. senle kirlencekler

0|0
    1|0
    • sanane ya

• istersen matematik öğretmeni ol.
      daha soru sormayı beceremeyen biri nasıl eğitmen olabilir? anadilinde temel kalıpları bilmiyorsun daha. ve ilk eleştiride kabalaştın. nasıl bir eğitimci olduğun çok açık...

• bir spor eğitmeniyim nasıl konuştuğum ise seni zerre ilgilndirmez ilgilendirebilcek tek kısım sorumun içeri olabilirdi sen ve senin tarzında insanlara böyle keyfime öre konuşmak istiyorum insanları tanımadan böyle aptal sitelerde eleştirebilcek kadar sığ yapıda birine laf anlatmak ise boşa umarım bu dar dünyanız en kısa sürede genişlemeye başlar sizin adınıza çok üzüldüm hayatınızda tabularınızı yıkmanızı ve azıcık detaylardan uzak yaşamanızı diliyorum..

• Derse cetvelle girin. Çocuklara şiddet uygulamak amaçlı değil ama ses varken sıraya şiddetli vurarak ses çıkartıp susturabilirsiniz :)

0|0
    0|0
    • havuz eğitmeniyim yaşlar ise 4-6 arası havuzda tok bir sesi olan hoca kendini duyurabiliyor ancak ben en fazla 2 kişiye kadar :D zaten küçük ve sevimli maskotlar gibi geziyorum hoca gibi sert de durmuyorum :D

• O zaman su tabancası al konuşana sık 😂😂😂

• bendede ses sıkıntısı var biraz. ses ameliyatı ol geç.

0|0
    0|0
  • en basıtı acı bıber ye nefes borusunu aç sabah akşam acı sertleşir hafif :D

0|0
    0|0
  • ses yaradılıştan gelir değişmez.

0|0
    0|0
  • zamanla sesini kontrol etmeyi öğrenirsin. eğer hemen olsun istiyorsan şan eğitimi alabilirsin

0|0
    0|0
    • havuz eğitmeniyim yaşlar ise 4-6 arası havuzda tok bir sesi olan hoca kendini duyurabiliyor ancak ben en fazla 2 kişiye kadar zaten küçük ve sevimli maskotlar gibi geziyorum hoca gibi sert de durmuyorum

• o zaman bir şan eğitimlerine bak youtube dan. az da olsa yararı olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...