Bunun amacı ne?Lütfen okuyun ve cevap yazın.

Arkadasım,5 hafta önce bir erkekle çıkmaya basladı daha sonra çocuk bunun parasını yedi her buluşmada öptü afedersiniz yaladı resmen gözümüzün önünde ama bi kaç gün önce çocuk ayrılmak istedi nedeni ise yok!Arkadasıma "seni seviyorum" diyor hala. bugün de baska birsiyle çıktıgını ögrendim ve arkadasımı aslında hiç sevmedigini söylüyor.Ve bnden baska çıkabilecegin arkadasın var mı diyor.Şimdi size soruyoru Bunun amacı ne?Neden kızları kullanıyor?Güvenilmez birisi...

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• milletin parasını yemek için olabilir bide diğer arkadaşlarıyla iddaya girmiy olabilirler erkke milleti işte

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdi bu soruyu arkadaşıma sordum da şöyle dedi; "kızlar da kendilerini kullandırtmasın, bir erkek bir kızın parasını yemeye başlamışsa o erkekten hayır gelmez"

0|0
    0|0
  • kişiliğini sadece cinselliği ve zevkleri ön plana alarak yaşayan tip.zarar veriri güven yitirir ve uzun zaman ilişki yaşanırsa karşıdaki kişi onun gibi davranma olasılığı yüksektir.

Bayanları obje görüyor DİKKAT

0|0
    0|0
  • hep kızlarmı yıyecek birazda ben yıyeyım demişde olabilir

0|0
    0|0
  • kusura bakmayın da şu zamanda şimdiki kızlarda bir gerilik var şekil olan her erkeğe güveniyorlar kız kısmı biraz ağır başlı olmalı

0|0
    0|1
  • kız salak ıse cocukda durumu degerlendırıyor demek kı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o da o yolu tutturmuş işte.sömürgen bir insanmış.ama birinin ahını alır mutlaka sonunu iyi görmedim.

0|0
    0|0
  • adinin önde gideni işte

0|0
    0|0
  • uzak durun arkanıza bakmadan kaçınn

0|0
    0|0
  • irtibatını kes o her kimse

0|0
    0|0
Yükleniyor...