Spor hocama bunu nasıl söylerim?

Arkadaslar haftasonu spora başlayacağım. Geçen hafta görüştük yüz yüze seni ilk önce zayıflatacağım sonra sıkılaşmaya başlayacaksın dedi. Kendisi erkek ben popomun gitmesini istemiyorum. Nasıl söyleyebilirim biraz utanıyorum? Yani zayiflarken popom ya giderse

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beğendiğin bir vücudun resmini ona gösterip ben kendime hedef olarak bunu düşündüm bunun için çalışacağım de. O mesajı alır:)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım

Erkekler Ne Diyor 32

• Git istemiyorum ben popomun gitmesini de.

0|0
    0|0
  • popon sırf yag ise gidicektir

0|0
    0|0
  • üst bölge ve bacaklara çalışalım de kalçayı karıştırmazsın ama squat vardır belki kalçan daha dolgunlaşır programı görmeden zor nası çalıştırcağı

0|0
    0|0
  • Hocana deki benim gotum cok kiymetli ona bir zaval gelmesin

0|0
    0|0
  • Nereye gidiyo popon😄

0|0
    0|0
  • bunda utanılcak bir durum yok , gayet açık bir şekilde söylemen lazım..
    bizede senin gibi gelen çok utancından söylenmiyor istekler.. yanlış program yazılıncada sonuçları rahatsız edici oluyor..

0|0
    0|0
  • yok zaten merak etme o sana olması gereken ölçüyü sölemesende vericek, sen deki kalcamın fazla yok olmasını istemiorum normal bişi bu spor yani,

0|0
    0|0
  • diceksin utanılcak ne var ya salakmısın nesın

0|0
    0|0
  • oyle kolay mı götürmek , gıtmez korkma

0|0
    0|0
  • popom aynı kalsın de

0|0
    0|0
  • Sen düşünmeden o hepsini düşünmüştür merak etme.

0|0
    0|0
    • Zaten salona girdik bayan bölümüne geçtik çıktık 10 kilo verelim dedi anlamadim yani

• Kalça hareketlerinden çok üst gövde ve bacak çalışalım de

0|0
    0|0
  • Parasıyla değilmi canım popom kalsın diyeceksin açıl be net şekilde onun işi o :)

0|0
    0|0
  • sıçamazsında dopru diyosun bir an önce söylemelisin kağıda yaz bu kız istemiyomuş de gizli gizli o görsün anlar heralde

0|0
    0|0
  • Bildiğin söyle.

0|0
    0|0
  • yok yok o gitmez şekillenir ^^

0|0
    0|0
  • Zayıflarsan gider bölgesel yağ vermek diye birşey yok ama sıkılaşırsan da pişman olmazsın😅

0|0
    0|0
  • Derin incelir sadece kasen kalır öyle

0|0
    0|0
  • Popom olduğu gibi kalsın de gitsin

0|0
    0|0
  • gitmez kalça hareketleri var dengeli şekilde şekle girer güzel olur korkacak bir şey yok forma girer

0|0
    0|0
  • poponun gitmesini istemediğini hocana değil de popona nasıl söyleyeceksin, esas mesele bu.)

0|0
    0|0
  • Üstüne oturacak şeyciğiniz kalmaz

0|0
    0|0
  • Nereye gidiyo popon?

0|0
    0|0
    • Zayiflayinca gitmez mi

• Koca gotlu olmaktan zevkmi aliyosun 😱 neyse squad falan calis sekil olur duz olmaz yuvarlak sıkı olur

• Büyük değil zaten o yüzden gitmesini istemiyorum

• ince belli kıvamında olmak istiyorum de ((:

0|0
    0|0
  • hocam kasayla sıkıntı yok de gerisini alın de :)

0|0
    0|0
  • Popn gitmez zaten sadece şekil alır daha sık ve daha Seksi olur.

0|0
    0|0
  • Squat yapıcaksın.. Sorun ortadan kalkacak ilet kendisine squat calısmak istedigini.

0|0
    0|0
  • Zayıflarken kalçam böyle kalsın onu seviyorum ben de

0|0
    0|0
  • Neden gitmesini istemiyorsun

0|0
    0|0
    • Seviyorum

• Korkma gitmez, sizde poponuz hep gelmeye göredir.

• hocam erit beni ama popo kalsın de :d ne var bunda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• poponda yağlanma varsa ister istemez gidr o zaten ama sporla beraber popon daha da kalkar dikleşir

0|0
    0|0
  • bence bunu zayiflarken vucudumun sekle girmesini de istiyorum diyerek yapabilirsn. mesela squat hareketlerini yapmak cok yararli olacaktr ve bunu hocana bunu yapmak istedigni soyleyerek anlamasini saglayabilirsn ve cok daha sekilli bir popoya sahip olursun :D

0|0
    0|0
  • üst bacak gitsin alt bacak kalsın popo kalsın poponun altı gitsin bel gitsin gbek gitsin bunedir ya git estetik ol kurtul şekerim. işkence çekme bari

0|0
    1|0
  • cekınme soyle nolucak

0|0
    0|0
  • Çekinme canım

0|0
    0|0
  • ah o popo yok mu

0|0
    0|0
  • söylemene gerek yok çünkü popo gitmez kasa dönüşür daha da iyi olur hiç söyleyip utanmana gerek yok he bu arada her hocanın vaad ettiği şeylere de inanmayın bu piyasada sahte antrenör çok

0|0
    0|0
  • De ki ; ''Hocam ben sadece bel kısmımın incelmesini istiyorum''

0|0
    0|0
    • Bacaklarımda gitsin ust bacaklarim kalin alt ince :)

• Nasıl bir vücut yapın var senin öyle?
      O zaman de ki ;'' Hocam ,
      Nasıl dnir ki bu?

• Ahahah bak nasil biliyor musun ust beden 36ya giriyor belim ince ama göbek var alt taraf 38 popo ve ust bacak var ama alr bacak ince. Mesela pantolon belime olsa bile bacaklarima olmuyor :D

Yükleniyor...