Tanımadığınız yardıma muhtaç biri evinize gelse ağırlar mısınız?

Soru açık, hiç tanımadığınız yardıma gerçekten muhtaç biri gelse ne yaparsınız? Onu ağırlar mısınız yoksa kendi haline bırakıp red mi edersiniz? Ya da kişinin tipine göre mi karar verirsiniz? Cevaplarınızı merak ediyorum.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• elbette insanlara yardımcı olmak çok güzel birşey. Ama günümüzde kimseye güven yok. İnsanlar kendi eşlerini, çocuklarını öldürüyor o kadar acımasız insaniset yoksunu bir devirde yasıyoruz. Bu nedenle insan korkuyor açıkcası hırlı mı hırsız mı katil mi diye. Artık tipine bakıp düzgün görünen insanlara daha güvenemiyorsun. Bu nedenle red ederdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla zaman kötü, kimin ne olduğunu bilemiyorsun, durumuna göre yiyecek içecek ya da varsa elimde kullanmadığım kıyafetlerden verebilirim ama büyük ihtimal evime almayabilirim.. Ama yaşlı biriyse alabilirim ondan zarar gelmez sanırım hahaha o da tabancayla vuruyormuş beni piii :)))

0|0
    0|0
  • Çok zorrr bi soru neden diye sorarsan, bu ayakla eve girip yüzüne parfüm sıkıp bayıltan tiplemeler de var. Ama cidden yardıma muhtaç olduğundan emin isem alırdım tabi..

0|0
    0|0
    • Zaten tipi bozuk olanı alamazsın onu kimse alamaz, yardıma gerçektwn muhtaç biri olacak.

• Annem babam vs. Varsa ağarlarım. Yoksa eve alamam ama yardımda bulunurum,

0|0
    0|0
  • İlk önce bir kılığına bakarım hırlı mı hırsız mı diye

Baktım iyi birine benziyor Tanrı misafiri diye alırım içeriye karnını doyururum

0|0
    0|0
  • annem kesin ağırlar kesin .

0|0
    0|0
  • eve kadar sokmam

0|0
    0|0
  • Ben safım ya inanır alırım ama şans bu ya, ya organ mafyası çıkar ya da hırsız.

0|0
    0|0
  • ağırlarım yaşlıysa gençse agırlamam dısarda ilgilenirim

0|0
    0|0
  • Kendi haline birakmayacagim kesin. Allah ne verdiyse artik.

0|0
    0|0
  • Hayır, emin olamam ,güvenemem, alamam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• neyin nesidir bilemiyip güvenemiyeceğimizden ben evimde ağırlamam haa bi miktar para verip yiyecek falan veririm ama evde ağırlamam.

0|0
    0|0
  • Evime almam.Yardımı farklı şekilde yapabilirsem yaparım sadece.

0|0
    0|0
  • bu şahıs kızsa almam ama erkekse alırım :) kızı almışlar arkadaşla sabah cüzdan boş :-)

0|0
    0|0
  • Erkekse evime almam ama yardim ederim, kadinsa lafi olmaz buyursun hemen iceri :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...