Selamun aleyküm gençler Profesyonel Fitness yapan biri var mı soru detayda?

şimdi ben dogustan sporcu bir ınsanım dans egıtmenlıgı falan yapıyorum yanı spor bakımından gecmısım var fıtnessıda ara ara yapıyodum ama bu sefer ust uste durmadan fıtness yapıyorum yanı gunlerımı aksatmıyorum kilolu degılım fakat vucudumdaki yagları atmam ıcın ne yapmam gerekıyor supplement kullanıcam kullanma diyenler yorum yapmasın sadece yardım edecekler yazsın bel bölgesindekı yagları atmam için L carnetine kas kütlesi için protein tozu yanlız bunları bir arada kullanmak faydalımı ne yapmalıyım belden verip üstten almak istiyorum yediklerime son derece dıkkat edıyorum yaglı yıcekler seker tuz kola falan ekmek hepsını bıraktım zaten fazlada kullanmıyodum bol bol bulgur tavuk balıga abanıyorum ama yınede yetmıyor ne yapmalıyım bunun ıcın gercekten yardımcı olabılecekler yazsın tekrar söylüyorum kullanma dıyecekler yazmasın en önemliside L carnitene kullanırken yanında dıger supplementleri nasıl kullanmalıyım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• bir taraftan yağ yakıp bir taraftan kas kazanman çok zor durumdur ve çok çok az kas kazanabilirsin, ilk önce bulka gir kas kazan sonra definasyon ile yağlardan kurtul, l-carnitine ile protein tozunu dozunu aşmadığın sürece bir arada kullanabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...