Sevgili kızlar erkeklerden etkilenlendiğinizde nasıl davranırsınz

bir ortamda ,ortak arkadaşlarınızla bulunduğunuz bir yerde ya da normal ama çok samimi olmayan bi arkadaşınızla konuşurken..

Ne yaparsınızda bizden bi adım beklersiniz..

hoşlandığınızı yada dikkatinizi çektiğimizde nası zarflarsınız erkekleri ..

hal hareket tavır kullandıgınız kelimeler vs aklıma şuanlık gelenler ?

(:

Güncellemeler:
teşşekürler ama bana mümkünse bu kadar utangaç olmayan

karşındakinden hoşlanırsa belli edecek kişilerin cevapları lazımdı ((:
saatlerce bekledim doğru düzgün cevap gelmedi çıktım cevap yağmuruna tutmuşsunuzz eyv (: okuym bi neler yazdıgınızı

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• sürekli bakışmaya ve dudaklarımı oynatmaya başlarım.çünkü bişilerin olacağını hissettiğimde veya olmasını istediğim bişi için olanak ayağıma gelmişken mimiklerim çok değişir.kaşlarım bir çatılır bir kalkar.yüzümü sürekli bi yerlere çevirirm.karşıdakinin her söylediğine gülümserim.çok iyi konuşmaya çalışırım.yürürken mümkün mertebe yanında yürümeye çalışırım...utangaç tavırlar sergilerim.

0|1
    0|0
    • kendime benzettim bi an :).boğa burcumusun sen inanırmısın burçlara ?

• iş temposu koşturmaca vs den sonra dinlendim ..standart diyebilirim yani ..ameliyat olan arkadaşımı ziyaret ettm falan. ne için sordun ? bu damı aynı çıkar diyosun

• çıkar için değil...öylesine sordum...benim idare eder geçti.

Kızlar Ne Diyor 14

• sevgili erkek ben hoşlandığımı bakışlarımdan belli ederim :))))) zaten benim gözlerimde çok derin anlamlar oldğnu söylerler :D yeşil oldğu iiçn öyle geliyor sanırım insanlara böyle gülerken falan bakarm khoslandğma acaba bana bakıyormu falan diye öyle yani

0|2
    0|0
  • şayet ben hoşlanırsam bakışlarımdan konuşmalarımdan tavırlarımdan belli ederim. mimiklerim beni ele verir karşı tarafa hissettiririm bunu

0|2
    0|0
    • azıcık ucundan detay istesem :)) nası belli edersin nası yakınlaştırmayı sağlarsın onu kendine :)

• o gözler öldürür ama

• etkilenirse bi kız gözünün içine içine bakar etkilenmezse akrdaşım kanki aga der yada hiç etkilenmiyosa yüzüne bakmaz. :P

0|2
    0|0
    • aynen buna %100 katılıyorum arkadaş kanka konusunda özellikle ..siz kızlar sohbet muhabbet eder eder sonra canınız istemedimi ben seni arkadasım olarak gördüm dersiniz ..az canım yanmadı o durumlardan çömezken :)

• Yüzüne bakamam kızarırıw

ellerim parmaklarımla oynarım :D

adım beklerim sanırım :) ben adım atmam

0|1
    0|0
    • mucizeyi bekliyorum diyosun yani ((: sen pas vermezsen niye gelsin ..zaten adımı o atıcak sen sadece adım atmasını sağlıyıcak bi hareket yapıcaksın ((:

• pardon sen nerde yaşıyosun ? :)

• benim adım atmam derken 'atamam" demek istedi

• Cok utangacim, yani hoslandigimda hic hoslanmiyorumus gibi yaparim, kahretsin, ama goz temasi kurmaya calisirim ama hemen gozlerimi kaciririm, hemeen

0|1
    0|0
    • ne kadar bekliyiceksin peki böyle 1 yıl 2 yıl 10 yıl ? nereye kadar yani .öyle bakısıp biticekmi

• ah bi bilsem

• az konuşmaya başlarım utanırım gözlerine bakmaya çalışırım falan filan

0|1
    0|0
    • ee bu seninkine benzer durumlarda kızlar kız arkadaslarına izlettirirler erkeği..sende bakmaya çalısırım diyosun dimi ..atıyorum o erkek benim 4-5 tane kız bana bakıyo ben hanginizin tav oldugunu anlayamam.. daha belirgin bişeyler olmalı istiyosan..biyer de tamam doğru yavaş yavaş ama devamlıda liseli aşıklar gibi bakışarak geçmez ..harekete geçmek gerek olumlu veya olumsuz sonuç ne olursa olsun

• direk söylerim hatta bu konuda üstüme tanımam ve ısrarcıyımdırda

0|2
    0|1
    • işte bu tür kızlara bayılıyorum ya herkez öyle olsa keşke hep erkeklerden bekliolar erkekler hep kabul etmez dio falan hep yanlız millet erkek ler %5 ihtimal red ediyo kızlar %95

• haha ya benimsin ya kara toprağınn :D

• aynen öyle heheh :D

• valla hoşlanmıyorsam zarf, tavır, bakış falan rolden yapabiliyorumda hoşlanıyorsam ondan kaçıyorum sadece:D konuşamıyorm heycan basıyor.

1|1
    0|0
    • onu geç o tamamda .. onun sana gelmesi için ilk adımı atması için nasıl belli edersin ..ölene kadar hem hoşlanıp hem kaçmıyosun heralde (:

• hiç bişey yapmadan kendiliğinden gelmesini bekliyosun yani .. tamamda karsındaki müneccimmi biraz belli ediceksinki anlasın adım atsın

• işte hoşlanma gerçekten varsa sakarlık, göz kaçırma, utanma dışında belli edemiyorum. Kilitleniyorum

• Hoşlanıyorsam çekinirim,belli etmemeye çalışırım :P

0|1
    0|0
    • yaw herkeste aynı yorum bea .. belli etmezsen nasıl anlıyıcak onu söylesene (:

• :D Karşıdaki kişinin benimle konuşurken rahatlığı ve içtenliğiyle alakalı.Bana da yansır ama kendini ağırdan satarsa ben alasını satarım :))

• tabi canım onu bilmezmiyiz hemde nasıl ağırdan satarsınız ((: ee peki başka ne yaparsında onun sana yaklaşmasına izin verirsin ? (:

• seni görür görmez gülüyo ve ardından baska yöne bakıp ona gülüyo imajı veriyosa kesin hoslanıyodur benden söylemesi :) ..

0|1
    0|0
  • aşık olmadım ben :)

0|0
    0|0
  • Hoşlandığımı belli eder sık sık konusurum çekinecek bişey yok

0|0
    0|0
    • bu seferde fazla rahat görüntünden dolayı erkekten etkilenmemiş izlenimi vericeksin o ne olucak ? ;)

• Saçlarımla oynarım :D

0|0
    0|0
    • yarın her saçıyla oynayan kızın üstüne mi atlıyım yani benden hoşlandı diye (: bahsettiğim bu değildi .bu çok genel (:

• Konusamam yuzune bakamam

0|0
    0|0
    • nasıl anlıyıcakta sana gelicek ozaman .ufakta olsa bi işaret onun sana gelmesi için ? hiç bişey yapmazmısın

• Eger kiskanirsam illa bi tepki werrim

Erkekler Ne Diyor 3

• bence bu hiç belli olmaz o kadar net görmemek lazım

0|1
    0|0
  • Tecrübeli bi erkek anlar. Tecrübesiz de anlar aslında , hisleri kuvvetliyse

0|0
    0|0
    • öyle bi an gelirki kardeşim 10 kızı değil 100 kızı bile anlasan 101.cide duvara toslarsın kadın milleti bu tanımak geniş bi kavram :)

• cx hic sanmıyorum hepsi aynı ;)

• Bi bitmediniz hıa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...