Tuttugunuz takimin derbi maci var ayni gun sevgilinizin dogum gunu hangisini tercih edersiniz ?

Tuttugunuz takimin derbi maci var ayni gun sevgilinizin dogum gunu hangisini tercih edersiniz ?

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• Maç önemli maçı seyretmesek içimiz gider ama BEŞİKTAŞ bana kızmaz kızamaz takım aşk tır ama Gerçek olan birşey war esas olan AŞK insanın SEWDİĞİDİR... ;)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• tabiyki sevgilim doğum günü.onu en mutlu gününde yalnızmı bırakayım.insanoğlu biraz enpati yapsa,aşklar daha güzel yaşanır bence.

1|0
    0|1
  • Maç sevmem zaten sevgilim varken de aptal gibi maça gidecek değilim

zaten internete videosu düşer izlerim sevgilimden daha mı önemli

gerçi yok ama olursa böyle olur :)

1|0
    0|0
  • doğum günü daha öncelikli derbi maçını izlemeye kalksak bile zehir olur yani o maç en iyisi ortamı hiç germemek.derbi maçın tekrarını izleme şansımız olur fakat diğerinin asla

0|0
    0|0
  • tabiki sevgilimin doğum günü derbinin tekrarını tvde izlerim doğum gününün tekrarı yokki taaaa bi sene sonra :)

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım benim kadar fanatik olduğu için maçı izleyebileceğimiz bir kafede kutlamak çok ta abes kaçmaz bizde

0|0
    0|0
  • Tuttuğum takımın en az 6 derbi maçı ve 10 tane Avrupa maçı oluyor ama sevgilinin bir kez doğum günü.

Bu nedenle DERBİİİ! >:o

Şaka :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tabiki maçı izlerim :D

Beşiktaşın maçı var die ablamın nişanına gitmemiştim dogum günü de ne :)

0|0
    1|1
  • Futbolla aram olmadığı için çok kolay bir soru oldu . Sevgilim dururken ,doğum gününü tercih edecek kadar aptal değilim. : )

0|0
    0|0
  • doğum gününü tercih ederim tabiki.maçın tekrarıda olsa izlenirde doğum günün tekrarı seneye .

ben olmasamda cimbom yener sorun yok :) her zaman aile 1.sıradadır...

0|1
    0|1
  • maçı tercih edrm

0|0
    0|0
  • Tabiki Derbi Lafı Bile Olmaz Hocam ! Ama Bir Alternatifi Daha Var Gel Hatun Maça Gidiyoruz Ne -Gol mu oldu

0|0
    0|1
  • Aynı gün 2 saatimi derbiye ayırabilirim 7/24 sevgilimle beraber olmam şart değil. En kötü ihtimalle bana eşlik eder beraber izleriz sonra ben ona gereken sürprizi yaparım.

0|0
    0|1
  • tabi ki sevgilimin doğum günü

ve günün sonunda asıl önemli olan sevgilimle benim yapacağım derbi maç

asla kaçmaz

0|0
    0|0
  • futbolu böyle özel günlerin önünde görmüyorum doğum günü tabikide.. bu maç olayını fanatizm olayınıda çok abartıyor insanımız bunu d ayeri gelmişken söylemek istedim.

0|0
    0|0
  • Futbol'u Pek Sevmediğim için diğer seçenek tercihimdir

0|0
    0|1
  • Sevgili ile birlikte derbiye gitmek daha mantıklı geliyor.

0|1
    0|1
  • İkisini de kaçırmam.Doğum günü öğlen de kutlanır.

1|0
    0|1
  • Derbiyi anlayışla karşılamayan sevgiliyi neylesin bu gönül.

1|0
    0|1
  • sevgılımı alır maca gıderım ben sevgılımın en guzel doğum gunu hedyesıyım

0|0
    0|0
  • tribünde yapsak dogum gününü :))

0|0
    0|0
  • sevgilimin doğum günü 24 saat değil ya, 2 saatlik bi maçı izlememde bir mahsur yok:D

0|0
    0|1
  • gündüz doğum günü akşam maç olur.zaten nefret ediyorum ya doğumgünü seromonilerinden

0|0
    0|1
  • Memeleri büyükse sevgilimin tabi ki sevgilimin dogum gününü seçerim

0|0
    0|1
  • sevgidiğim kadının doğum gunu:(

0|0
    0|1
  • sevgilimi tercih ederdim

0|0
    0|1
  • Önce Sevgilimle derbi maç sonra doğum günü kutlaması oda GS li olduğu için benim gibi düşüneceğine eminim :D

0|0
    0|0
  • açıkçası ben doğum günlerini önemsemiyorum böyle kutlamaları gereksiz buluyorum bu yüzden tabikide takımımın maçına giderdim

0|0
    0|0
  • Eger maç Galatasaray-BJK ise sevgilim fakat Galatasaray-FB maçıysa kesinlikle maç derim.Olmadı stadda kutlarız olur biter.

0|0
    0|0
  • önce doğum günü kutlanır sonra tuttuğum takımımın galibiyeti kutlanır sevgilimle birlikte tabi..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgilimin doğum günü

0|0
    0|0
  • Sevgilimi alır FENERBAHÇE maçına giderim. Çifte aşk budur benim için, dişi kanaryayız çok şükür :)

0|0
    0|0
  • maçı izleyip kutlarım :D acelesi yok ya

0|0
    0|0
  • Maç izleyerek kutlayabiliriz:)

0|0
    0|0
  • Sevgilimi alıp maça giderim.. :))

0|0
    0|0
  • doğğumgüüünç

0|0
    0|0
  • İkisini aynı anda da becerebiliriz herhalde.

0|0
    0|1
  • çüş bunu da soruyosan artık bırak sen o kızı.. hayır yazık yanı senın gıbı odunla beraber. bırak kızın önü acılsın daha ıyısını bulur belkı. adamın sordugu soruya bak yaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...