Yaya toure mi ? felipe melo mu ? hangisi daha iyi ön libero?

yaya toure mi ? felipe melo mu ? hangisi daha iyi ön libero? bence melo toure'den çok daha iyi ön libero ya sizce?

• Felipe melo
    100% (2)11% (1)27% (3)Oy Ver
  • Yaya toure
    0% (0)89% (8)73% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 10 melo 1 yaya toure etmez

0|0
    0|0
    • kaç defa izledin yaya toureyi fenevli...

• guti mi hagi mi ? iyi ya böylede bi soru sorayım ben sana.

• bence hagi

Kızlar Ne Diyor 1

• Melo.ankette yalnız olmak çok farklı ve güzel bir duygu:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Toure tartışmasız bu tür karşılaştırmalar çok saçma

0|0
    0|0
  • Melo geçen sene savunmadan topu alıp Selçuk'a taşıyordu iyi iş yapıyordu ama bu sene öyle birşey söz konusu bile değil Selçuk'unda performansını düşürüyor.Toure tam istenilen bir ön libero topu alıp çok rahat taşıyabiliyor

0|0
    0|0
  • yaya

0|0
    0|0
    • neden yaya ?

• daha kaliteli oyuncu oyun görüşü standartı çok farklı,bir kere melonun devamlılığı yok 1 maç iyise 5 maç kötü nasıl güveneceksinde takıma alacaksın

• koyu Galatasaray ' lı olarak yay toure dıyorum melo geçen seneki gibi olsa kıyaslardım ama normal melo yanına yaklaşamaz.

0|0
    0|0
    • kaç defa izledin yaya toure'yi ?

• senin izlemediğin kadar...melo ile torueyi kıyaslamak saçmalıktır.

• ikiside aynı yaşta olsalardı yayatoure derdim ama şuanda felipe melo daha iyi yayatoure yaşlandı artık

0|0
    0|0
  • Allah insanı kör etmesin

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya ?

0|0
    0|0
  • Kariyer olarak toure meloyu katlar performans olarak kıyaslanmaz toure kraldır.

0|0
    0|0
    • kaç defa izledin toureyi.

• tamam oldu

• millete kaç defa izledin diyorsun ya toureyi bence sen hiç izlememişsin bir 2 maçını izlesen bu soruya bile gerek duymazsın

• ya aferdersinde d.şşak mı geçiyonuz melo kim toure dediğin adam top5 olur ön liberolar arasında

0|0
    0|0
    • melodan ne fazlası var ?

• şaka mısın sen o fizikte o kadar teknik,rahat adam eksiltebilen,skor yapan kaç ön libero gördün.diğer fazlalıklarını da saymaya kalksam şimdi klavyem eskir.

• fanatik cimbomluyum ama tabi kii kıyaslamak bile saçma yaya toure 5 e katlar meloyu

0|0
    0|0
    • neyi 5'e katlar peki söylesene?

• kaç defa izledin yaya toureyi

• salak valla gerizekalı bu çocuk ya alın bunu burdan

Yükleniyor...