Kapat

Sevgiliniz aldattığınızı sanıp terketseydi ne yapardınız?

sevgiliniz aldattığınızı snip terketseydi ne yapardınız.peşinden gidermiydiniz.ispat etmenizinde mümkün olmadığı bi durum diyelim.nasıl mücadele ederdiniz yoksa vazmiğecerdiniz?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle uzunca bir konuşurdum.fakat eski güvenini kazanamayacağımı bilerek konuşurdum.zaten kısa bir süre sonra da ayrılırdım.şahsım adına konışıyım sadıklığa çok önem veririm ve kendime yapılan bu itamlardan zarar görürüm.

0|1
    0|0
    • evet öyle ama cok kötü bıdurum sevıyosunuz tm bı hata yapıyosunuz aldattı sanıyo ve kaybedıyosunuz dunyanın en kötü seylerınden bırı.cok mucadele ettım cok ustune gıttım gel yuzlestıreyım sızı felan ama ınanmadı

• bencede salla gitsin gececek hepsı boş seyler

• ama ınsan tanımadıgı bırılerıne anlatınca rahatlıyo yada daha kötü oluyo.bende bu yuzden burdayım harelde

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• İlişkinizde bir güven problemi var. Ama bana göre bundan öncesinde de vardı bu durum. Size sonuna kadar inansaydı, bunca uğraşmanız gerekmezdi diye düşünüyorum. Yanlış olan, bu olay öncesinde tam anlamıyla oturmamış olan huzur ortamınız. Kadınlarda olayları birleştirme gibi bir durum söz konusudur. Örneğin sizin herhangi bir buluşmanızda, göz ucuyla birine baktığınızı fark etse ve o an size bundan söz etmese, sonrasında bu olay yaşandığında o gün aklına gelecek " ve evet, o gün de böyle yapmıştı, aldatma potansiyeli var" deyip, size inanması imkansız hale gelecektir. Bence öncesiyle sonrasıyla bir düşünün asıl yanlışı nerede yaptığınızı... Ve son olarak o sizinle yeniden biraraya gelse dahi, bir daha eskisinden bile güvensiz bir ortamınız olacaktır. Çünkü güven, tek kullanımlıktır. Bir kez gittiğinde bir daha geri dönmez...

0|0
    0|0
    • ewet aynen öyle oldu.ama onunda hatalarıda bn böyle yapmamıstım

• Vazgeçmelisiniz artık. Ben yeni bir durum sanmıştım. Sanmıyorum döneceğini...

• ya ayrılalı 2 ay oldu.bı haftadır artık ne facesıne yazıyorum ne baska bısey yapıyorum.ve artık yapmaycam.ben yaptıkca benı suclu sandı

• Insan sucluysa saldiriya gecer, sucsuzsa savunmaya.

Yani otomatikman yol verirdim. Guvenmiyor musun? Bye bye..

0|0
    0|0
    • offffffffff ben yanlıs yapmısım :(((

• Ne alaka be. Bi kendine bak istedigini bile bilmiyorsun

• yav ıstıyorum evlenmeyı dusundum dıorum sana.ama o ıstemeyıp benı bu kadar kucuk dusurdeuyse guvenmıyosa ne yapayım ben

• sevgiliden vaz geçebilirim ama aldatmadığımıda anlayana kadar anlatırım zira arkamdan abuk sabuk konuşmasını istemem.

0|0
    0|0
    • ama anlamıyosa?

• akraban olması iyi açık açık akrabam ne aldatması bizim salak seni telde işletmişde hatta akrabanı konuştur neyse çözersin umarım

• konusturdum sonunda ıtıraf ettı ama sen ayarladın kızı tehdıt ettın dıyo.mahkemeye bıle verelım dedım yok dıyo

• ne demek zannetmek yaa...istedigine inandiysa gitsin yolu acik olsun...bana guvenmiyorsa neyi ispat edicemm :))

0|0
    0|0
  • Konuşurum onunla seviyorsam bana inanması için istediği kadar açıklama yapardım. Vazgeçmezdim. Sonuçta o benim ona ihanet ettiğimi sanıyor. Benim canımı iftiraya uğramak acıtmazda onun kırılması yakar. Bu yüzden vazgeçmem.

0|0
    0|0
    • bende aynısını yaptım.ama olay farklı boyutlara geldı.uzak sehırlerdeyız kpısına kadar gıttım.numarasını degıstı yıne buldum.ve yıne degıstı.duymadıgım hakaret asagılama kalmadı.artık ne yapayım kı :((((

• tamamiyle birlkte olma ihtimalini kaldırmış olacaksın bu davranışınla. Ama umarım sonunda mutlu olursunuz ne diyeyim.

• artık ben asla arayacagını sanmıyorum.ama bıgun cok pısman ocak bunu bılıyorum

• Zannetmek neye göre? Kurgulayıcı ve takıntılı insan tiplemelerinin psikologluğunu yapamam.

0|1
    0|0
    • ya telefonda bırıyle konustugunuzu ögrenıyo.onun gıbı bısey

• Ne ispat edeceğim yahu

O istediğine inanmış zaten

0|0
    0|0
  • el sallardım

0|0
    0|0
    • vay bekımse benım yaptıgımı yapmıyo.pesınden gıttım agladım sızladım.o kadar kuculdum kı.ama hıc dön demedım ıspatlayalım dedım ama ıspatıda yoktu.ben yanlısmı yapmısım offf.ustune o kadar haakretler duydum

• aması yok umursama onu da... sana guvenmeyenı tınlama

• olmuyo ıste tek basına cıkamıyosun bu kuyudan

• pes ederdim ispat mümkün degilse.

0|0
    0|0
  • napaılır ki bu durmda

0|0
    0|0
    • ben mucadele ettım cok sevdıgım ıcın ama ustune gıttıkcn e sen suclusun vıjdn yaptın dedı

• hiç birşey yapmazdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana inanıp güvenmeyen insanla işim olmaz zaten kılımı kıpırdatmazdım

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi mücadele ederdim ve eninde sonunda ispatlardım. Sonrasında elimden cekecegi var :)

0|0
    0|0
    • bende ettım ama ne yaptıysam masal anlatıyosun dedı ınanmadı

• e ozaman sana güveni kalmamış, ilişki agır yaralı. durumu bilmedigim icin bisey diyemem ama iyice düşün taşın önemli kozlar bul. sadece yapmadım etmedimle kalma. telefondan işlem kaydına facebooktan eski mesajlara kadar kovala umarım mutlu olursun

• Sen aldatmışsın , İsbatı olmayan bir durum olur mu ...

0|0
    0|0
    • ya benı seven bı kız vardı akrabam.kendımı öldürecem dıyodu bende ınandım salak gıbı konustum bı ay kadar bunu ögrendı.o kızda bısuru yalan söylemıs konusmuslar.olay bu aldatma yoktu

• Olmayan bir durum ve ispat edemiyorsun ama o aldattığın düşünüyor nasıl oldu ki bu ?

Aldatmadığı halde bunu düşünürse elbet elimdem geleni yaparım yanıldığını göstermek için.

0|0
    0|0
    • ya bı telefon konusması bıraz karısık.bende yaptım ama anlamadı

• Mantıklı olanı yapmıştın.

• ben haklıda olsam haksızda olsam kimsenin peşinden koşamıyorum çok sevsemde yine değişmiyor bu durum.

0|0
    0|0
    • valla bende aynen senın gıbı konsuuyodum.ve öyleydım.ama köpek gıbı kostum valla buyuk konusma

• yoo büyük konuşmakla ilgisi yok ama yapamıyorum istesemde öyle şeyler tüm bedellerini göze alarak bu şekilde davranıyorum.

• benim gibi deli gibi sevsemde peşinden koşamıyorum.

• Bir erkegi bırakmak için en bilindik taktik,

0|0
    0|0
  • vaz geçerdim

0|0
    0|0
  • benim sözüme inanmaması bana inanamaması beni üzerdi moralimi bozardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...