Ev hanımlarına maaş bağlanmalı mı bağlanmamalı mı?

Az çok herkes bilir ev hanımlarının ne zorluklar çektiğini bütün gün evin işini bitirmeye çalışmaya çalıştıklarını hele ki bir kaç tane de evde ufaklık varsa gel de işin içinden çık. Siz yönetimde olsaydınız veya Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanının yerinde olsaydınız bu tarz bir şey yapmayı uygun görür müydünüz? Ben şahsen ev hanımlarının maaşı hak ettiklerini düşünüyorum.

• Evet bağlanmalı
    80% (20)33% (2)71% (22)Oy Ver
  • Hayır bağlanmamalı
    20% (5)33% (2)23% (7)Oy Ver
  • Onlar zaten işini bilir biz çalışırız onlar yer:D
    0% (0)34% (2)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Yurtdışında çoğu ülkede çalışmayan çocuklu bayanlara aylık belirli miktarda para verilmekte. Avrupalılaşıyoruz sözde herşeyi örnek alıyor uygulamaya sokuyoruz bunu da uygulasınlar o zaman. Ev hanımı deyınce kulağa basit geliyor ama bütün iş onda bitiyor. Ailenin bel kemiği görevinde. Keşke maaş bağlansa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Baglansa keske nerde.

0|0
    0|0
  • maaş bağlardım fakat her hanım kendi ailesine hizmet ediyor bi yandan düşününcede niye vereyim ki kendi çoluğu kendi evi kendi aşı

0|1
    1|0
  • Baglansinn haklisin :))

0|0
    0|0
  • Evet bağlanmalı

0|0
    0|0
  • hayır bağlanmamalı. Öyle saçma şey mi olur yattığın yerden para kazan

0|0
    0|0
  • Bencede bağlanmalı,akşama kadar durdukları yok çünkü bence çalışan bayanlardan daha zor işleri..

0|0
    0|0
  • Bağlanmalı kesinlikle .

0|0
    0|0
  • bağlanmalı bence iş kadınlarından daha çok çalışıyolar

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 6

• hocam daha normal çalışan işçisi memuru doğru düzgün maaş alamıyor düşük ücret alıyorlar bir de böyle bişey olacağını hç sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • mümkün degil, piyasa acik verir ekonomi darmadagin olur. cünkü ortada bir verimlilik yok. gelen maas nereden gelecek?

0|1
    1|0
  • Dükkanı kaçta açıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Olabilir bu konuyu mecliste görüşecegiz

0|0
    0|0
  • valla kılıçdaroğlu bağlayacağını söylemişti kimse oy vermedi demek ki istemiyor millet :)

0|0
    0|0
  • Ev hanımları

Dert tasa kalıpları

Lakin

İster paraları

0|0
    0|1
Yükleniyor...