Kazı kazan bağımlısı oldum

Dışarı ne zaman çıksam sürekli kazı kazan kazıyorum sonu gelmiyo bozuklukalrım bitince bırakıyorum durduramıyorum kendimi

O yetmezmiş gibi on numara , sayısal ne varsa oynuyorum bunun sonu yok napcam ben :)

Güncellemeler:
İddaa oynamyı öğrenmeye calısıyorum bugünlerde bide =(

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o konularda şanssızım. Hiç abartmıyorum hayatımda 2 kere düşükte olsa düzgün ikramiye çıktı, birinde kazı kazanı veresiye ile aldım, diğerinde de sadece 2. bir kazı kazan alabileceğim kadar ikramiyeli bir kazı kazan vardı, onu verip yenisini aldım ve ondan para çıkmıştı. Sıfırın altına düşünce çıkabiliyor bazen. Ama öteki türlü hiçbirşey çıkmadı. Kendimi kandırmıyorum. At yarışı ve iddaa oynayın kumar zevkiniz varsa, en azından kazanırsanız bunda şansınızın değil biraz analiz yeteneğinizin payı olacaktır. Belli bir miktarın üzerinde oynamayacağınıza, aç gözlü olmayacağınızada baştan kararlı olun, sonra aile faciaları yaşamayın. Hobiniz olarak dengede kalırsa, problem yaşamazsınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• selam;

Ne gerek var kazı kazıklan misali

Hiç duydunmu kazı kazandan zengın olanı..Parana yazık..Oynama bırak bu illetten

0|0
    0|0
  • Sana haksızsın diyemedum ... Şans oyunlarına teşvik eden devletin , milleti de bu olmalı zaten :) 2010 yılında 7,5 Milyar Tl lik bir sektör , Sağlık bakanlığı 13 Milyar Tl lik bir bütce ...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım çok dikkat et,sonu iyi değil bir tanıdığım bu yüzden çok büyük borçlara girdi.Bu bir rahatsızlık,adına patolojik kumar bağımlılığı deniyormuş,tedavisi mümkünmüş.

1|0
    1|0
  • sen yanmışsın. İddaa ya hiç bulaşma, iddaa pişmanlıktır. link

1|0
    0|0
  • Kazi kazanla baslayan kumar hayati surlarin dibinde kumar borcunu odeyemedigi icin oldurulen insanlar vsvs :)

1|0
    1|0
  • iddayı öğrende bi kaç banko maç söylersin :D yada ben söylerim :D:D

0|0
    0|0
  • Bağımlısı olmuşsun kurtul biran önce yada minimuma indir..

1|0
    0|0
  • Sakın iddaya baslama :) Ben dersane taksidimi iddayla ödüyordum 18 yasındayken :D ama sonradan bir battınmı bidaha cıkamıyorsun :D

0|0
    0|0
  • Bende de bi ara her büfeden on numara kuponu çalma hastaligi vardi gördügüm yerde dayanamayip cebine 20 tane doldururdum çok şükür geçti artık.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kumar bağımlılığına giriş 101

0|0
    0|0
  • ben size ögrete bilirim

0|0
    0|0
  • Parayı bulunca ara beni:):):)

0|0
    0|0
    • Bu tamammı demek.Ama bana para cıkarsa altın kaplama ferrari alıcam bak ozaman seni gezmeye götürmem , sadece yanından gecerken kornaya bir defa basarım ona göre:):):

• mrh insanın şansını denemsi iyidir belki bir gün sizede çıkabilir

0|0
    0|0
  • adamsın.500 tl kazanmışlığım var kazıkazandan:))

0|0
    0|0
  • kazı kazanda kazanılmış en fazla para ne kadar acaba? ben hiç duymadım 5000- 10000 kazananı

0|0
    0|0
  • potansiyel kumar bağımlısı kişilerdensin dikkat et

0|0
    0|0
  • Yok artık :D

0|0
    0|0
  • bankadan kredi cekıcen kredi kartların patlıcak sonra ben bi flimin sonunu biliyorum :D:D:

0|0
    0|0
  • benim gibi oynamaya devam edeceksin.

0|0
    0|0
  • kumarbaz olmuşun papatya kuşum :(

0|0
    0|0
  • 8 yaşımdayım.1 gün sonra okullar açılcak ayakkabım yok.evde para yok babam maaş almadı.

25krş vardı cebimde kazı kazan almıştım.30tl çıkmıştı o zamanın parası gidip adidas ayakkabı almıştım :D simit çay ilede parayı bitirmiştim hep o anı aklıma gelir :D

şimdilerde iddaadan en az 100tl karım var.büyük basıp garanti oynuyorum

0|1
    0|0
  • kısa yoldan zengın olma cabaaları bunlar ama boşuna harcıyorsun paralarını bu sekılde para bulunmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kumat bunlar tatlim uzak dur aliskanlik yapar bataga saplanirsin.

0|0
    0|0
  • seni de mi kaybettik? :((

1|0
    0|0
  • Tam gunahkar olmussun desene. kızım gıt ıs bul calıs haram parayı ne yapcaksın !

1|0
    1|1
  • idda da öğren tam olsun =)

0|0
    0|0
  • Reklamlara inanma derim.

0|0
    0|0
  • Bu alışkanlıktan tez zamanda vazgeç.

0|0
    0|0
  • haram para