Karnım şu an bu şekilde. Kaç aya istediğim gibi olurum?

Fitnessta yaklaşık 2 aydır karna yükleniyorum. Benim karnım; (Etraf dağınık olduğu için postitlerle kamufle ettim :D)

Karnım şu an bu şekilde. Kaç aya istediğim gibi olurum?
İstediğim;

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

• Cardio, idman ve diyet. Karin bolgesi kaslar zor sekil alir ve cabuk zayiflarlar. Duzenli egzersiz bir numarali kural. Before-after bilmedigimiz icin vucudun ne kadar hizda cevap veriyor, tahmin yurutmek sacma olur

0|0
    0|0
    • teşekkürler. Örneğin bu 17 kasımdaki haliydi;
      http://i.hizliresim.com/5mjra5.jpg

• teşekkürler :) haftada 2 gün salon 2 gün evde yapıyorum genelde, kardiyo olarak spinning vs 20 dk yapıyorum. dediğiniz gibi ilerlersem herhalde 2 aya böyle olurum..

• Beslenme ve uyku duzeni de cok onemli. Dedigim gibi; tum kas gruplarini calistir. Karin hareketlerini her bolgesel idmana baslamadan once yap. Sadece karninda six pack olur da kollar bacaklar omuzlar off olursa komik durur. Basarilar:)

Erkekler Ne Diyor 24

• şuanda idealsin bence. istediğine ulaşmak seni sen yapmaktan çıkartabilir yani sen bu halinle iyi görünüyorsan bitmiştir ki iyi görünüyor. fazla abartmamak lazım. istediğin incelik itici bilesin.. o ne öyle sepette tek kalmış mandal gibi

0|0
    0|0
  • 700 gune olur kanks

0|0
    0|0
  • en az 1 sene çalışmak lazım

0|0
    0|0
    • 1 sene mi? kilolu değilim ki ama :/

• karnını öyle bir kamufle etmişsin ki zor görülüyor, o yüzden 1 sene dedim :/

• haha evet etrafı kapatana kadar epey uğraştım :D

• çok da önemli değil ki

0|0
    0|0
  • İstediğini ben de isterdim. :)

0|0
    0|0
  • Daha sıkı calısman lazım

0|0
    0|0
  • 14 ay sonra olcaksın

0|0
    0|0
  • hepsinin toplamı benim kilomun yarısı değildir

0|0
    0|0
  • Tek çözüm güzel bir diyet

0|0
    0|0
    • diyet değil se sağlıklı besleniyorum, zaten uzak durmam gereken herşeyden uzak duruyorum..

• insanın elinden hiçbişey kurtulmaz azim et başar

0|0
    0|0
  • ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • Çalışmana bağlı, bende six pack vardı bira içtik her gün 5-10 tane, şimdi göbek oldu biraz. :D

0|0
    0|0
  • Kilon var diyetle cardiyo yap agirlikla fitnness calis

0|0
    0|0
    • haftada 2 gün evde 3 gün salında çalışıyorum genelde. kardiyoda yapıyorum. 3 aya gelir mi istediğim kıvama?

• genelde protein ağırlıklı besleniyorum yumurta, süt, peynir, et, yoğurt vs. antremanda 20 dk kardiyonun ardından ağırlıklı mekik, crunch, twist, cable crunch gibi hareketler yapıyorum.

• Hftanin 5 gunu 20 dk yeterli fkt cok mu yiyorsun acaba yagli peynir falan kalorin yuksek mi ya da şöylede olmus olabilir kilo almissindir ama yagdan. Degil kastan yani. Guzel bir goruntu olmustur sert siki vucudun ama vucudunu gormeden tam net sekilde nerede hata yaptigini belirleyemem

• kızlara bu tip karın yakışmıyo bence Hafif göbek daha iyi

0|0
    0|0
  • Iatedigim dedivin sekil itici bence

0|0
    0|0
  • yeterli

0|0
    0|0
  • Low Carb Beslen Yağlar Göbek VeDİger Bölgelerden Erimeden OlmazÖle

0|0
    0|0
    • yani işte günde 3-4 dilim tam buğday ekmeği yiyorum onun dışında hep yumurta, et vs protein ağırlıklı besleniyorum

• Bugday Ekmegi Falan Yeme Sabahları 6 Yumurta Beyazı 1 Sarısı Ye Öglen 1 kaşık Yagsız Tussuz Bulgur + 200 Gr Yagsuz Tussuz Tavuk Et Balık Ne Varsa6 GÜNÜN sonunda 7 gün hile günü yap1 ögün istedigini ye ben böyle acayip yag yakımı saglıyorum çok kısasürede

• bu halide iyi görünüyo ortada çukur oluşmuş

0|0
    0|0
    • evet ama yetmiyor :/ Çünkü halen istediğim görünürlüğe ulaşmadı :/

• acuk daha çalış ozaman ama böylede hoş görünüyo ;)

• teşekkürler :) evet bir 2-3 ay daha kasıcam bakalım :)

• Pffffssss

0|0
    0|0
  • istediğin hal tarzım değil aslındaa

0|0
    0|0
  • İstediğin tarzım değil bil istedim

0|0
    0|0
    • napalım?

• Tarzım değil yazmamıştım site otomatik düzeltmiş. Naaparsan yap bana ne kezban?

• sorunun cevabı bu değildi ondan napalım dedin. sen de alakasız cevaplar vereceğine işine bak krocum.

• Şuankş halinizde gayet iyi

0|0
    0|0
  • yemeğine dikaat et. sporunu iyi ysap istediğine ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Ortalama 3-4 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Olmuş sanki ya

0|0
    0|0
  • Alkolden uzak dur öncelikle. Akşam da 8 den sonra hiç birşey yeme. Bol su iç ve mekik çek. Pilates lastiği bile kullanabilirsin karın için

0|0
    0|0
  • sen 4-5 ay daha çalış.

0|0
    0|0
  • Kilo verip yapman gerekmiyordu😞

0|0
    0|0
    • kilo vermeden kaslar çıkmıyor ama.. :/

• 3 ay icinde

0|0
    0|0
  • bu aralar bütün kızlar karın bölgesini takmış durumda spor sorularında çok var :D karın için en önemli şey beslenmedir yulaf ezmesi, yeşil çay tüket ve bol su iç

1|0
    0|0
  • oho bayağı çalışmışsın sen. ve az kalmış sakın bırakma böyle bile seksi yeterince

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler, aynen devam edeceğim 😊

Yükleniyor...