Hangi Transfer Kafanızaa Yatıı...

bu seneki en iyi transferi hangi takım yaptı sizce baylar bayanlar...Ve beklentileriniz nelerdir bundan sonrası ne olur ne düşünüyorsunuz...

• Fß-Sow-Webo
    33% (3)25% (4)28% (7)Oy Ver
  • Gs-Drogba-sneijder
    67% (6)75% (12)72% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ziegleri sol kanatta hücuma destek veren ve yüksek pas çıkaran bir oyuncu onu unutmayalım.Ve benim fikrim ise galatasaray boşuna o parayı drogbaya verdi ve drogbanın geçmişine bakılarak alındı diye düşünüyorum yani drogba elendi şimdiden sneijder e gelince kaliteli bir futbolcu ama fatih terim kullanmasını bilmior.Ve fb ye gelince şuan ziegler ve webo iyi oyun sergiliyorlar bence ilerdeki dönemlerde bakıcaz baakallım neler olucak düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler...

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Drogba çok iyi.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Galatasaray-Drogba oldu. Kendi takımım diye söylemiyorum.Beşiktaşın getirdiği oyuncu (şu an adı aklıma gelmiyor) yararı yok gibi görünüyor.Fenerbahçe'nin aldığı Webo ise son Avrupa maçında oynayamadı bile... Ama Drogba, Galatasaray'a güzel uyum sağladı şimdiden.Adam ne kadar da 34 yaşında olsa da kendini oldukça geliştirmiş. Sneijder konusuna da gelince,elbette ki alışacak,maçlarda güzel iş çıkarıyor ama beklediğimiz derecede değil henüz.Umarım istediğimiz dereceye gelecektir .

0|0
    0|0
    • Bunu bir Gsli olarak söylediğin o kadar belli ki. Bari çaktırmasaydın :) Drogba neymiş be. Webo geldiğinden beri 3 gol attı webo oynayamadı felan diyorsun ama. :)

• Drogabanın geçmişine bakarak aldınız ama adamda bişi kalmamış sadece koşuyor diyebiliriz...weboyla yanyanada getirmessen iyi olur mn hmn bütün maçlarda asist ve gol attı ama drogba nıç.d

• Ben gördüklerimi söylüyorum...

• sneijder dışındakiler iyi çıktı.

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Drogba

0|0
    0|0
    • ama beklendiği gibi olmadı drogba..kaliteli bir futbolcu ama geçmişine bakarak aldı gs bence..şuan yaşına göre belki iyi ama beklendiği gibi olmadı ilerdeki maçlara bakıcak gs inşl pişman olmaz her iki futbolcu için konuşuyorumç...

• Bence iyi

• drogba oldu

0|0
    0|0
  • gs yaptı bence

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Sow mu? Neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım doğrusu. Ne içtiysen bana da ikram et. Uzun zamandır kafam bir milyon olmamıştı.

1|0
    0|0
    • derdini söyle sana bi güzel ikramda bulunıyım

• Ağır ergen iş başında ;) Hadi görüşmeyiz ..

• amqk biri discovery cahannel'i arasın beyler yeni bi yaratık buldm.!

• şimdilik konuşmak erken olur yararlımı yararsız olduğu ama galatasaray dünya vitrininden oyuncu aldı ve büyük bi yatrım yaptı örneğin sneijder şimdiye kadar kötü bir performans sergilesede böyle devam edeceği anlamına gelmez 2-3 haftaya kadar en formunu yakalandığında en önemli transfer olarak nitelendirilecektir.

1|0
    0|0
  • amrabat ve ziegler transferleri gereksiz.

0|1
    0|0
  • Tartismasiz galatasaray adamlar fener mutlu olsun diye dunyanin en buyuk zenci yildizini getirdi ahahah :)

0|1
    0|0
  • Türk olarak Necati. Yabancı olarak Drogba.

0|0
    0|1
  • en iyi transferler drogba-sneijder

1|1
    0|0
  • Galatasaray-Drogba

Fenerbahçe-Webo

Eskişehirspor-Necati Ateş ama necati ateşe üzülüyorum çok iyi futbolcuydu gs de kalmalıydı

0|0
    0|0
  • bence 1995-1996 Brad Friedel galatasaray

0|0
    0|0
  • GS- Drogba ve Sneijder

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe - Emre. Kim ne derse desin hangi gsli boş konuşursa konuşsun Emre.

0|1
    0|0
    • Emre mi :D Bu son ordu maçından sonra bi daha düşün derim

• alexin yerini tutamasada iyi işler yapıyor emre evet güzel bir transfer

• balotellı transferi turkıyede sneıjder

0|0
    0|0
  • Hepsi iyimiş.

0|0
    0|0
  • Fener>Emre Belözoğlu

0|0
    1|0
  • Tartışmam bile kesinlikle Galatasaray yaşı ne olursa olsun mourinhonun yeryüzünün en iyi forveti dediği adam Drogba ve sneijder.2010 şampiyonlar ligi finali maçın yıldızı Snijder ve 2012 şampiyonlar ligi finali maçın yıldızı Snijder avrupadan bi kupa daha getirmeye cok az kaldı ve en az 3 sene daha Galatasaray şampiyon...

1|0
    0|0
    • göreceğiz...bide futbolcunun geçmişine bakmayalım lütfen ona bakarsak guizada öyleydi ama türkiyede fıs cıktı...

• fenerbahçenin en iyi transferi webo bece rakibe pres yapabilen tam pivot mevkisi oyuncusu isabetli bir transfer

galatasarayın en iyi transferi hiç kuşkusuz sneider ...bu oyuncunun yaşıda genç orta saha da olduğu için sahanın heryerine hitap ediyor dolayısıyla ileriki günlerde ısınacaktır çok can yakacak keşke bize gelseydi :(:(:(drogbanın ismi can yakıyor ama yaşı itibari ile ve galatasraayın genç oyuncu kadrosuna ve hızlı oyununa ayak uydurması kolay olmayacak ,hatta galatasarayı yavaşlatabilir

0|0
    0|0
    • %100 sana katılıyorum rkdşm drogbayı bazı gs lı arkdaşalr geçmişine bakarak yorum yapıor ama şuan bakılırsa durumu hiç iç acısı değil ve snider ama gs bu oyuncusunu kullanmayı bilmior...

• aynn adam kullanma kulavuzunu okumamış daha..

• o okusada klavuza göre hareket etmez:)etse emre çolakta ısrarcı olmaz reiraylı sol bek oynatmaz:)

Yükleniyor...