Ya şu caddelerde dolananlar :))

Yanınızdan birisi geçtiği zaman ''Yooo Yaralı styla Ben arsız belaaa İki sıfır bir bir yanımda çilekeş okan...:)'' Diye bir müzik duyarsanız Şaşırmayın artık apacilikte sınır tanımıyoruz... :) Peki sizin bu apaçilerle hiç karşılaştınız mı ? Karşılaştıysanız ne düşünüyorsunuz :)

Güncellemeler:
Elinde telefondan bu tür müzik açanları diyorum :)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbişey düşünmüyorum yoklarmış gibi davranmak en iyisi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır benim anlamadığım şey her şeyin modası geçerken bu apaçilerin modası geçmeyi bırak, çoğalıp yaşamayı sürdürüyorlar.. hele yurt dışında daha beterler kırık bir Türkçe ile gurbilik ve apacilik birleşince miğde bulantısı yaratan yaratıklar hali alıyorlar.. ben onların bulunabileceği tüm ortamlardan alışveriş merkezleri kafelerden kaçınıyorum ve tüm bunlara rağmen karşılaşınca yolumu değiştiriyorum :)

0|1
    0|0
  • ters ters bakıyorum sonrada kulaklık alsn ya krdşm dye söylene söylene yoluma devam edyrm :) üstüne hatta allahm yaratıyorsunda arada takip et de diyorum :))

0|0
    0|0
  • Karşılaşmadığım gün yok, alıştık artık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çıkarıp üzerlerine işeyesim geliyo ama fermuardan dışarı çıkmaz diye düşünüyorum.Abi beni bunlarla muhattab etme gözünü seveyim der büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem o tipleri , böyle garip saçlı , garip giyinimli yok steyle mtayla ne o öyle maymun gibi. Delikanlı adam efendi gibi giyinir efendi türküler dinler. Orhan baba , neşet ertaş vb.. Ha bayanlarda o tipleri seviyor o da ayrı bir mesele ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...