Neden herkesin ilişki sorunlarına çözümleri; ayrılık ya da unutmak...bu kadar pratik olmalı mıyız?

burada karşılaştığım bir durum biri aşkla ilgili bi derdini belirtiyor.cevapların çoğu "unut" "ayrıl" bunlar bir çözüm olarak her zaman kenarda köşedde durur.kimileri bunları kullanmakta çekinir kimileri aklının ucundan bile geçirmez.zamanımızın ilişkileri hep unutulacak mı? önümüze geleni unutursak biz hangi ilişkimizden ders çıkarıcaz? maziyi nasıl hatırlıycaz? hep ayrılırsak kaderimizdeki doğru kişiyi nasıl bulucaz...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o soruları cevaplayanlara değil soranlara sormalı bazı şeyleri... Yada soru değiştirilebilir. "Neden kendilerinin bile tanıyamadığı insanı bize sorarlar?" gibi... Ek olarak Türkiye'de hanginiz nenenizden dedenizden atanızdan sözde aşkınıza! nasıl davranacağınız konusunda nasihatler aldınız? Bu oran belkide %2 filandır. Eh haklı bir rakam. Buna göre böyle soruya böyle yorum(lar) gelmesi hiç garip değil :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrılık durumlarında çoğu zaman zaten bi taraf herşeyi bitirmiştir ayrılmıştır sen terkedilen tarafsan ve tekrar barışmak istiyosan karşıdaki seni kullanmaya bakar artık kullanmaktan yana kastımda cinsellik değil kovalanmak unutulmamak zevk verir insana

0|0
    0|0
  • bak biraz önce bir soru okumuştum özetle şöyle; kız sevgilisinden şikayetçi yeni bir ilişkileri var ve çocuk geceleri cinselliğe bağlıyor telefon konuşmalarını ve kız hoşlanmıyor bu durumdan.

sen tutup da bu çocukla ilişkini sürdür diyebilir misin ya da onu yontmayı dene der misin. uzak durmasını söyleyeceksin ki daha kötü durumla karşılaşmasın...

ama her ota da ayrıl denmesine ben de karşıyımdır...

0|0
    0|0
  • Evet insanlar kaçıp kurtulma hevesinde sanki o sorunları bir kere yaşayacakmış gibi komik her aşk güzel başlar

0|0
    0|0
  • beyın kullanan yok demek kı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Çözemiyorlarsa , her tartışmaları kavgaya dönüşüyorsa , ayrıl barış sayısı gün geçtikce artıyorsa , her tartışmalarında ayrılıkla tehditler başlıyorsa yapacak başka bir şey yok ...

0|0
    0|0
  • Bırak doğrular seni bulsun..

0|0
    0|0
  • bence unutulmak zorunda çünkü ne zamana kadar bu acıyı cekebilrsin ki?

0|0
    0|0
    • kimden ayrılırsan ayrıl onun bunun çocuğu sana ne demişse desin.o senin geçmişin hayatından kalbinden geçtiyse ona unutmayı layık görmek olmaz.ona saygın olmayabilir nefret edebilirsin fakat bu kendi sevgine saygıdır.kendine saygıdır.daha dün sevgilimden ayrıldım.terketti beni...aldatıldığım halde unutmak istemiyorum...

Yükleniyor...