Nasıl eritebilirim?

Artık gerçekten takıntı haline gelmeye başladı. Göbeğim var ve bu aralar fazla yemek yemeye başladım ve iyice karnim çıkmaya başladı. Çok rahatsız ölüyorum hergun mekik çekerek eritebilir miyim?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir videoda izlemiştim mekik çekerken kendimizi kasıklarımızın içinde bulunan bir kas ile çekiyormuşuz ve karın kasları tam anlamıyla çalışmıyormuş bu yüzden mekik çekerek eritemeyebilirsin.
    Dediğim gibi bir videodan izlemiştim bende epey mekik çektim ama bende gelişme oldu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yeşil çay iç az ye ekmek yeme akşamları erken yemek ye ve mekiğini çek ay bunları diyen bende keşke uygulasam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tavsiyem önce sopa çevirme yapmanız bel çevresi için hızlı eritir. Sonrasında mekiğe devam edin. Bunu hergün yapqbilirsiniz. Sopa çevirme eritir mekik eritir ve sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • düzenli şekilde fitness ya da badi yapman lazım ;) eğer o düzeni bozarsan en ufak birşeyde tekrar eski haline dönersin spor şart :)

0|0
    0|0
  • düzenli beslen çikolata tarzı şeylerden kaçın gece yemek yeme çok fazla su tüket bir de düzenli karın egzersizi yaparsan rahatlıkla istediğin görünüme ulaşabilirsin. ama unutma önemli olan düzenli olması bir gün ölüm orucu yapıp ertesi gün dünyaları yemek çok zararlı olur daha fazla kilo alırsın..

0|0
    0|0
  • Sizin için en iyi en rahat spor yürüyüştür

0|0
    0|0
  • Yurt dışında öğrenciyken , yurttaki yabancı kızlar deli gibi seks yaparak zayıfladıklarını anlatırlardı , sonrada ince duvarlardan güm güm seslerini duyardık , nereye geldim ben böyle herkes bakımsız , herkes yiyor hamur işini şişiyor balon gibi...

0|0
    0|0
  • Göbek ne büyük lanettir bir kadın üzerinde kurtul ondan tatlı yeme ekmek yeme karbonhidrat diyeti hemen..

0|0
    0|0
  • tabikisi baklava bilem yaparsın.
    İnternette bir mekik grubu var adı spartakus müydü ne
    10 tane hareket var ara vermeden 3 tur yapıyorsun 2 ay sonra bomba :)

0|0
    0|0
  • Mmekikl olmazzzz diyet ve kardio

0|0
    0|0
  • sporla erir ama bir düzenin dengen olması şart

0|1
    0|0
  • Hayır , cardio ve beslenme ile mümkün

0|0
    0|0
  • mekikten ziyade düzenli sabah akşam yürüyüşü daha etkili

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç? hafif göbek güzel oluyo:=)

0|0
    0|0
  • porsiyon azaltıp yürümen lazım.

0|0
    0|0
  • en zor şekillenen kısım karın kaslarıdır. sadece mekik işe yaramaz.

0|0
    1|0
  • Bende cevap bekliyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saat 8 den sonra hic birşey yeme öncelikle ve höbek dediğimiz olayı spor olmadan eritemezsin spor şart. Sadece pilates lastiği ile bile çalıştırabilirsin karnını

0|0
    0|0
  • valla bend eöyleyim ama en son şınav çekmeye çalıştım eritmek için kolum ağrıdı 1 hafta boyunca dkfdfk

0|0
    0|0
    • İşimiz zor ya. Özgüvenim sıfır. Özgüvenli bir şekilde yarım tisortler giymeyi hedefliyorum. Tabi göbek erittikten sonra :D

• EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

0|0
    0|0
Yükleniyor...