İşte Galatasaray´ın sezon sonu Transfer Bombası?Sizce iyi bir transfermi?

link Galatasaray orta saha transferi için bu isimle ilgileniyor Melo´nun yerine düşünülüyor ve ilk hedef Kiralık olarak kadroya katmak

Güncellemeler:
Aldığım bu bilginin kaynağını sizlerle paylaşayım Twiterda bir arkadaş var kulübe yakın birisi Sneijder transferinde çok önemli ve doğru bilgiler paylaştı sonra bana Sneijder forması aldınmı dedi bende hayır ama alacağım dedim bekle alma dedi belki yeni gelecek yıldızın formasını almak istersin dedi bende stopermi geliyor dedim hayır bekle dedi sonra gündemde hiç Drogba ismi yokken Ddr Drgb ben ünsüz harflerini yazdım ünlü haflarini siz yerleştirin dedi bugünde Alex Song ismini açıkladı

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz inş :)

0|0
    0|0
    • emek hırsızı webo :)

• 75 dk dan sonra karına, bele çarpan her topa öyle el kol kaldırdınız ki hakem artık biri düşsede penaltı versem dedi :)) weboda bu işi çok iyi yapıyıor:) Papaz herzaman pilav yemez ama kardeşim:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Stoper Defansif Orta saha ...Daha nolsun ya...Olsa keşke..

0|2
    0|0
    • be gerçek olabilir mi esil

• tamam sen iste yeter :P

• 5 * Aynen öyle .Fenerasyon işte.. :D Sağol Lukass ...

• İnanamıyorum.yoruma baktım twite bakacağım:)

0|0
    0|0
  • ovvvv süper ya

0|0
    0|0
    • yani bu adam gelecek dimi

• Gelecek demiyorum ama ilgileniliyor Barça bu oyuncuyu bonservisiyle vermek istemiyor ama kiralık olarak sıcak bakıyorlar

• ee keşke devre arası alsaydık be kiralık

• bu adamın gözünden belli iyi oldugu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok iyi futbolcu

0|0
    0|0
  • Bizim Rigobert Song'un yeğeni song bu. Bunu gerets zamanında bizimkilere önermişlerdi ama bizimkiler almamıştı:S Hatta rigobert önermişti almamışlardı o zaman alsaydık iyiydi. Ben oyun tarzını ve stilini beğeniyorum gelirse mükemmel bir transfer olur kiralık almak mantıklı ama satın alma opsiyonu da bizde olursa daha iyi olur. Song'un zaten yeğeni olması her şeyi değiştiriyor . Bir de güncelleme istinaden o kişinin twitter adresini mesaj olarak atar mısın? takip edeyim bende

0|0
    0|0
  • Barcayı hiç takip etmiyorum o yüzden bilemicem madridden olsaydı bilirdim :D ama barcadan geliyosa iyidir yani :D

0|0
    0|0
  • iyi isim melo gidecek zaten gördük yine schalke macında sahada resmen yürüyor şu melo ' nun yerine her maçta yektayı oynatırım o derece kötü... brezilya hazırlıklıklrı yaptıgı ıcın burayı kafasında bitirmiş...

1|0
    0|1
    • bence schalke maçında iyiydi ama diğer maçlarda çok berbatı

• vala süper olur keşke olsa

0|0
    0|0
  • kiralıksa meloda devam edilsin...bu adamı oynarken hiç izlemedim sanki xaviyi alıyoruz gibi medya abartır hemen..

0|0
    0|0
  • alex songu istemeyenler var kaç maçını izlediniz :D keşke gelse :)

0|1
    0|0
  • Gelse manyak olur :D bir FENERBAHÇELİ olarak söylüyorum. Ama çok zor :)

1|0
    0|0
  • harbi mi ?

0|0
    0|0
    • ;) Su dökeyim mi yüzüne..

• Bebehuri adlı arkadaş geçen sene Necati geldiğinde dalga geçiyordunuz ama Sowdan daha çok gol attı adam

• sow show adamı ya boş fişek :)

Yükleniyor...