Erkek arkadaşınızın giydiğiniz kıyafete karışması

bayanlar erkek arkadaşınızın giydiğiniz kıyafate karışması sizi rahatsız edermi dar giyinme dekolte ve kısa elbise giyme dese moda der giyermisniz yoksa erkek arkadaşınızın söylediklerini dikkate alırmısnız

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• nerede nasıl gıyılecegını bılen bır ınsan oldugumu dusunuyorum. erkek arkadsım karısmaya calısıyor ama basarılı olamıyor olamazda olamayacakta :)

0|0
    0|0
    • dekolte yada dar giyindiğinizde sizi kıskandıgı için giyinme dese tepkiniz ne olur

• yakın zamanda benzerını yaptı bakış acıları cok farklı erkekler ve bayanların o yuzden. ona sana gore acık bana gore degıl dedım :) bu degısmıcektır. giydim

• bayanlar hem cinslerine karşı güzel giyinir ve fiziklerini benimkisi seninkinden daha güzel diye gösterir bazı erkeklerde yanlış anlar

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet rahatsız ediyo hem de fazlasıyla. Alışverişe çıkarken artık onun kızıp kızmıcağı şeyler gözüyle bakıyorum kıyafetlere.

0|0
    0|0
  • kıskancliginda bir olcusu vardır karsi tarafi cok sıkmadan dikkat etmesini istemek kotu birsey degildir dikkat edilmesi gereken biseydir

0|0
    0|0
  • karisamaz! o beni boyle sevmis. beni degistirmye kalkisirsa hayatini degistiririm felegi sasar.

0|0
    0|0
  • evet rahatsız olurum. dikkate de almam. zaten söylemesine de fırsat vermem...

0|0
    0|0
  • nerde ne giyiceğimi çok iyi bildiğim için hiç kimse kıyafetime karışmadı şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • zaten ölçülü giyiniyorum bide karısırsa yok artq derim o iş orda biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...