Fubolcu olmak istiyorum ALLAH İÇİN YARDIM EDİN?

18 yaşındayım hevesliyim oyuncu olurmuyum durum var mı çünkü 17 yaşında alacaklar ama 18im şimdi alırlarmı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• camiayı sen daha iyi bilirsin. bu tip şeylerde daha erkenden başlama gerekmiyomu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşlar İstanbul'da olanlar olarak kısa flim ekibi kurmak istiyorum genç denilen 17 24 yaşları arası bay bayan insanlardan oluşan bir ekip değilde bir aile kurmak istiyorum fedakar gençler topluluğu biliyorsunuz ki Ahmet Uluçay ilk flimini bir video kamerayla çekmişti bizimde elimizde olan kısıtlı imkanlarla yeri geldiğinde sağ maneviyat yeri geldiğinde solcu isyankar flimler çekmeyi düşünüyorum çünkü bu ekip ( aile) öyle bir şey olmalı ki birgün ikiside fikirlerinin söylesin ben basitinden sag sol dedim bunlar dahada ayrılabilir ama ayrıştırmaya gerek yok çünkü sanat toplum için yapılır diye düşünüyorum ben bu ekipte yer almak isteyenler benimle özelden iletişime geçebilirler (yer İstanbul )https://www.facebook.com/derdibilinmez1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• alırlar be :d alt yapı seçmelerine git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dik dur ve koş bırak neden koştuğunu merak etsinler vazgeçme kardeş eğer sende bir yetenek varsa o görülürrr :)

0|0
    0|0
  • hacı fernandao 19 yaşında futbola başlamış olmaz diye bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...