Bir Kadın İçin Karşısındaki Erkeğin İş Durumu Kariyeri Ve Parası Ne Kadar Önemlidir ?

Bir çok kız işte para önemli değil sevdiğim yanımda olsun karnımızı doyursak yeter diyor ama sizce bu ne kadar doğru sonuçta o kişi sizin çocuklarınızın babası olacak onlara imkanları o kişi sunacak sizin bile yaşam standartlarınızı o belirleyecek sizce bir erkeğin dış görünüşü mü önemli yoksa yaptığı iş kariyeri ve kazandığı para mı önemli sonuçta sizin geleceğiniz ve imkanlarınız için önemli siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Benimle esit duzeyde egitim, merkezi bir yerde bir daire, bir arac, 3000+ maas yeterlidir benim icin. Aramizda hayvani fark olmasin yani. Yasam standardim degisirse mutsuz olurum bir zahmet. Ha bunlar biriyle anlasmak icin yeterli mi? Tabiiki degil. Range roveri, spor arabasi, teknesi de olmayiversin. İsteyen varsa onun da olmasi lazim demi? Gold digger gibi kadinlar var mi? Var. Ha sevgilime maas sordum mu hic? Sormadim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Para önemsiz diyen birey ve toplum oldukca kendisiyle çakışıyor.Kendin ve çocukların için para önemli elbette.Günümüzde karı koca beraber çalıştığı için sosyal statüde çok aşağıda olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Bende çalışırım olur biter.

0|0
    0|0
  • ikiside onemli. tipsiz biriyle sırf cok zengin diye sevgili olmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eminim kadına göre senin işin paran senden daha önemlidir ..benim içinde aynısı tabi.. ama her kadın böylemi düşünür değil heralde yani ümit ediyorum değildir inş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...