Atmaya kıyamadıklarınız neler?

Ks ahalisi günaydın öncelikle.:)Nerdeyse bir ufak dolap dolusu hatıram var babaannemden kalan bir omuz etolü,eski çakmaklar ,bir fotograf makinesi,günlükler,albümler,anısı olan hediyeler,kurumuş çiçekler..vs.vs. Sizin hiç kullanmadığınız,belki de bozulmuş olan,atmaya kıyamadığınız ya da torunlarım da bunu görsün isterdim dediğiniz eşyalarınız neler?

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• 23 Nisan ve 19 Mayıs kıyafetlerim, dededen kalma bir radyo, 1995 yılbaşısı için eve aldığım bir hediye, "good luck troll" kalemi, yine dedelerden kalma paralar, 1940'lara ait fotoğraflar ve de Royal Mail kargo poşetleri... Alakasız şeyler işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kazaklarim var rahmetli kardeşimin benden gizli kacirip giydigi Kazaklarim. Vay be bu soru beni nerelere götürdü bir bilsen...

2|0
    0|0
  • Prezervatiflerimi saklamayı çok isterdım. dasdsa

1|0
    0|0
  • Torunlarım görsün diye değil ama yanmasa da alime aldığımda içimde kıvılcım çaktıran zippo çakmağım var .

0|0
    0|0
  • Babamın bıçak ve eski para koleksiyonu ha birde alman revuve 1928 model fotoğraf makinası :)

0|0
    0|0
  • Elbiselerim

0|0
    0|0
  • Annemin Anneannesinden kalan pirinç şamdan takımı var birde satmaya kıyamadığım walther p38 var hala sapasağlam duruyor pırılpırıl :)

0|0
    0|0
  • belli bir süreden sonra hediye etmeye başlamıştım. sadece içinde hatırların olduğu kalem koleksiyonum duruyor.

0|0
    0|0
  • asla hiç bir şey biriktirmem buna para da dahil hatta mutfakta cam kavanozlar var içine konulan gıda maddelei sığmadığında bile poşet içinde kalanı gidiyorum çöpe atıyorum dağınıklığı ve biriktirmeye allerjim var mesaj kutumda cüzdanım da bir tane gereksiz obje kağıt şu bu yoktur.

0|0
    0|0
  • onlar sayesinde ev çöplüğe döndü.. onlar evin esas sahibide ben sıgıntı gibi yaşıyorum (:

1|0
    0|0
  • Bana verilen bir hediyem olsaydı anı olarak saklayabilirdim

Abla valla şöyle dönüp arkama bakıyorumda

bir hatıram bile yok

0|0
    0|0
    • Hatıralarını kendin yapabilirsin kardeşim:)) Bu gün gittiğimiz cafenin menüsünü garsona söyleyerek aşırdım.Sen beni görmedim ben seni dedim tamam dedi ahaha Al işte +1 hatıra xperi.

• Kopan mouse :) Yapacam bigün :D

1|0
    0|0
  • kitaplar notlar eski kitaplar okul kitapları okul notları defter okul defteri vs ... yazma çizme işleri :)

0|0
    0|0
  • Bayan bir arkadaşımın verdiği bir bileklık var hala cebımde saklıyrum hatıra :)) başkada oyle hatırası olan birşeyım yok galıba :D

0|0
    0|0
  • Günaydın kımrızı boloncuk :) Elektronik cihazların parçalarını bir gün lazım olur ümidiyle saklarım hiçte lazım olmuşlukları yoktur resmen evi kiraya verebilecekken benim zımbırtılar yüzünden işgal altında.

0|0
    0|0
  • ilk 37 ekran tvim

ilk kullandigim kalem (rotring:-) )

kontor karti koleksiyonum

lisede uzeri imzalanmis gomlegim

farkettim ki cok bos yasamisim be be:-)

0|0
    0|0
  • Hayırlı sabahlar ablacım

Askeri kamufulaj ve subay kayık kep :)

askerden getirmiştim aslında giymiyorum ama hatıra olsun diye takım elbise poşetinde duruyor.

eski fotoraf makinasıda ona keza

0|0
    0|0
  • eski sevgilim hariç herşeye kıyamıyorum

0|0
    0|0
  • BABAMIN 10 YILLIK TELEFONU

0|0
    0|0
  • hiçbişey yok

0|0
    0|0
  • Atmak istedigim bisey yok sadece telefonum:-) var

0|0
    0|0
  • rahmetli amcamın laptopu

0|0
    0|0
  • Sevdiğim oyuncaklar

0|0
    0|0
  • Herşeyi atarım hiç acımam,çok eşyadan kalabalıktan nefret ederim :))

0|0
    0|0
  • omuz etolü ne demek..?

cahilliğimi yüzüme vurmadan yaz

:(

0|0
    0|0
  • eskiden çok vardı. şimdi daha az. sende büyük nostaljik potansiyel var neo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 15 yaşında harclimla her ay bir kitap alıyordum karton dolu o ve arada aldim set olmasada kitaplar duruyor. Gençlikte aldim kolyelerim ve cok beğendim toka 2 tanede olsa. Kızımla son iki yil yaptığımız kayeten süslemeleride atmiyoruz. Kızımın ilk Krese gittiği ve yaptığı resimleri kimisini tutuyorum.

2|0
    0|0
    • İlerde kızın evlendiğinde o resimlerden güzel bir kolaj yaptırıp çerçeveletirsin çok güzel olur:)

• Allah razı olsun hayırlısıyla inşallah! :-)

• oyuncaklarımı saklıyorum.

0|0
    0|0
  • Herşeyi atarım.

Gözüme batan, işime yaramayan herşeyi atarım :D

Hatta dün annemle bu yüzden hep hararetlendik.

Annem saklar ben atarım annem evden giderken hep tembihler hiç bişiyime dokunma diye :D

Ama bendeniz tabi ki gereksiz herşeyi atarım :D

1|1
    1|0
  • 4sene onceki d.gunumde verilen gullerimi atmaya kiyamiyorum hala vazosuyla kuru kuru duruyorlar :)) nasil bi sewgi besliyosam gullere artik hergun dokulen yapraklarini topluyplorum :)))

0|0
    0|0
  • Ders notlarım

0|0
    0|0
  • annemn kullandığı yarım kalan parfüm anket defterleri kısa şiirler

0|0
    0|0
  • fotolarım var, kemer koleksiyonum var atmıyorm cnkü annemin koleksiyonunu ben kullanabildim mesela ve hala yepyeniler, bikaç yazı var, ileride okudugumda yalnız olmadgmı hissedebilmk isterm ..

0|0
    1|0
  • Yakında bizim ev çöp ev olucak hatıra diye pılımı pırtımı saklamayı severim

0|0
    0|0
  • Sevgilime ait hee şey :) dedeleri gibi olsun onlarda diye :))

0|0
    0|0
  • Sadece fotograflar..

0|0
    0|0
  • ben öyle kıyamıyo felan değilim hatta atmak hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
  • pantolonlarım

0|0
    0|0
  • defterler, sinema biletimiz vs vs :)