KİLO VERMEK İSTİYORUM OLMUYO?

Ben triod hastasayım ve az çalışıyo bu yüzden bir 10-15 kilo fazlılığım var. Resmen iki yıldır denemediğim diyet kalmadı veremiyorum fitness a gittim utangacım yalnız olmadı bıraktım napıcam ben okulda yüzüme vuruyolar üzülüyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• KarbonHidratı %10a düşür ŞekerDen Uzak Dur Sabahları Aç Karnına 30 dakka yürü Günlük ALdıgın Kaloriyi 1000 i Geçmesin 1 Ayda Temiz Olmassan Ben Burdayım Yazarsın :D

0|0
    0|0
    • tamamen vüccuttaki şekeri kıran bir ilaç içmiştim oda işe yaramıyo napcam bilmiyorum

• Ben Kendim ZayıfladıM Before After Görmek İstiyosan Özelden Yaz Bu İşi Bilen Olarak Sölüyorum Sadece Yapmış Olarakl Başarmış :D

Erkekler Ne Diyor 3

• her gün düzenli egzersiz yap atıştırmalıklardan şeker ve karbonhidratlardan uzak dur bol bol su iş spor salonuna gidebilirsin utanmana gerek yok ben de gidiyorum bir dünya kilonu adamlar var hem orada iyi çalışanlara bakarak fikir alabilirsin
    ben kilo almak için gittin faydasınıda gördün kilo vermek için iyi bir yer spor salonu

0|0
    0|0
  • yenı bır urun cıkmıs deneyın haftada 2 kılo verıyormusunuz

0|0
    0|0
  • Benim de 10 kilo kadar almam lazım sen almanın sırrını ver bende almamanın sırrını söyleyeyim

0|0
    0|0
    • Almak vermekten daha zormuş 😒 Bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Herbalife ın dengeli ve sağlıklı kilo verme ürünlerini tavsiye ederim ben onunla zayıfladım

0|0
    0|0
    • Teşşekür ederim araştıcam

Yükleniyor...