Kapat

Beni hergün ayrı bir yıkıyor

6 gündür ayrıyız sebebide beni aldattığını düşündüm ama haksızmışım bunu ona söyledığım an hıçkıra hıçkıra ağladı bana güvenmedın dedi ve ayrıldk gitmş ayrılmazıın 3. günü birini bulmş çıkıyo tlde konuşuyoruz hergün hergün o çıktığından bahsediyo bana sen beni seviyosun diyorum hayır diyemıyo sevmıyorum diyemıyo sn o gün bana güvenmedın beni yıktın ben seni hergün yıkçam diyo 6 gündr yalvarıyorum hep bitti diyo lütfen yardım edi lütfen ne desem geri döner bana :( :( :(

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• diyinki kim olsa aldatma ihtimalinde üzülür sorgular ve ayrılır! kıskançlık ve bi anlık göz kararması olur.tamam size niye güvenmedin diye kızsa anlarım ama gidipte başkasıyla çıkmak evet ben güvenilmezim ama niye güvenmedin bak cezanı veriyorum demek.yani çok saçma.kendinizi yine açıklayın sevdim kıskandım sen de yapabilirdin diyin.ama senin yaptığın şu anda basitlik kendine ceza.ben istemiyorum diyin kalakalır öylece:)kalmazsa da zaten ayrılıp başkasına gitmeye bahane arıyomuş anlarsınız.öbür türlü sizi kaybetme korkusundan köpek gibi gelmesi lazım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Emen kız senı surunduruyor umursama arama bır sure

0|0
    0|0
  • Güzel filmmiş korsanı varmı bunun?

0|1
    0|0
  • İkinizinde kafalar yanmış.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• allahtan sana beni aldatıyorsun demişim baksana 3. günü birini buluyorsan bunun alt yapısını hangi gün kurdun merak ettim doğrusu gerçi cevapta istemiyorum allah çarşına pazar versin kızım iyiki seni tanıdım ama yanlış tanımışım bi daha beni kesinlikle arama

0|0
    0|0
  • abi yanlış anlamada sen kaşınmışsın beee... olmayan bişeyi kıza hırs ettirip gıcıklık olsun diye sana inat yapmış bırakma onu yalvar grekirse ama oda istemiyor senden ayrılmayı o kelimeni kaldıramamış sadece

0|0
    0|0
    • gönmesi içn napmalıyım abim lütfen yardım et bana :(

• sn beni seviyosun diyorum itraf et diyorum hayr diyemıyo bak hayır bile diyememıyosuun diyorm sesi çıkmıyo

• kardeşim evini barkını biliyorsan yagmur yagdıgı birgun git ıslan onada evin önündeyim sen af edene kadar gitmeyecemde.. kendisi için ıslanan bir erkege yok cekemez anlar gerekirse 50bin defa bu konu iiçin özürdile amaa barıştıgındada hatırlatma bu konuyu ordada kapat yoksa kaybeden yine sen olun

• 3.gün başkasıyla çıkıyorsa o kızdan sana hayır gelmez :)

0|1
    0|0
  • dostum bazen insanlar gerçekleri kbul etmek istemez, farklı açıdan bakmayı dener. ama ortada bir şüphe varsa altında bir çapanoğluda vardır.

yaranı deşmek istemem ama. abin olarak tavsiyem sen daha iyilerine layıksın

0|0
    0|0
  • Lan bırak gitsin hemen başkasını bulmuş gitsin ne bok yiyorsa yesin

0|1
    0|0
Yükleniyor...