Hocalı Katliamı anma standına saldırı oldu ne düşünüyorsunuz?

Hocalı Katliamını çoğu kişi bilir.Ankara Karanfil sokakta Hocalı Katliamını anmak için ve soykırım olarak kabul ettirmek amacı ile imza toplanırken "BAZI GURUPLAR" standa saldırdı ve Türk bayrağını yaktılar.Halkların kardeşliğinden bahsedenler bu kardeşlerinize ne diyeceksiniz çok merak ettim doğrusu.

Saldırının videosu aşağıdadır.

link

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hükümetin yanlış politikalarının , yanlış kişilere taviz vermenin meyveleri bunlar . Alışın yetmez ama evet .

0|2
    1|0
    • Zorunamı gitti eksiyi veren arkadaşım biz hükümet yalakası değiliz doğru neyse o .

• Evet kesinlikle katılıyorum.. Mahvettiler şuna bak sokak ortasında saldırır oldular hemde başkentte.

• Hocalı katliamı çok gündemde olan bi hadise değil anma günleride halkımızın belleğinde yer almadığı için bu 40 50 kadar çapulcu meydanı boş bulmuş..

Gereken cevap verilecek bunlara merak etme sonra biz faşist onlar halkçı olacaklar ama kim takar..

1|1
    0|0
    • Merak edilmeyecek gibi değil, kendi vatanımızda bunu bize nasıl yapabilirler anlamış değilim.

• Türkiye yaşama disiplinini kaybetti..Halk maneviyatçılıktan maddiyatçılığa getirildi..70 lerde 80 lerde 90 larda bu olayların olması için cesaret hapı kullanmaları lazımdı..

Şimdi değerler yozlaştı halk pısırıklaştı idealist insanların sayısı azaldı..Millet evlenme sevişme kısa yoldan para kazanma derdine düştü..

Bu duyguları kaybetmeyen hatırı sayılır gençlerimizde var yok değil merak etme..

Vatan sevgisinden beslenen fedakarlık duygumuz bu dejenere insanlara gülünç gelsede kazanan biziz..

• Vaziyeti hiç iyi görmüyorum Allah yardımcımız olsun...

Yükleniyor...