Kadınları etkilemek için ne yaparsınız?

Kadınları etkilemek için ne yaparsınız? Şu anda bir cafedesiniz ve karşınızda çok alımlı bir bayan var

Ilk olarak bi erkekte etkiliyicek ilk tepkiler ne olabilir? Buyrun erkek arkadaşlarımızın yorumlarını görelim...:))

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Alımlı olduğuna göre, konuşurken yüzünde güller açıyordur herlade.

Ben sonradan Cafee ye geldiysem birşey yapmama gerek yok, zaten gözü yapışmıştır üzerime.

O sonradan geldiyse, oturup yerleştikten sonra bakarım yanında erkek varmı ( masasında ) yoksa Tek ise veya Kızlar gurubundaysa, garsonu çağırır ve o masadaki bayanı gösterir ve bir " Latte Macchiato " götürmesini, sunarkende Tek ise " Gülümsemenize hayran kalan bir beyden", gurupda ise " Masanın en güzel gülümsemesine ait bayan için" diyerek servisini yapmasını isterim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Her alımlı bayan için uğraş verseydik işimiz vardı .

1|0
    0|0
  • Her gördüğümüze mi sarkalaım şimdi ben anlamadım? Sonra da sapık oluyor Türk erkekleri.. Demek ki kanımızda var kızı erkeği aynı..

0|1
    0|1
  • kızlara yicekmiş gibi bakmamak lazım. kendilerini bi b.k sanıyorlar sonra.

ama hakkaten güzelse de hakkını vermek lazım.

0|1
    0|0
  • Önce ona bakarım eğer oda bana bakıyorsa devam ederdim. Ama bakmıyorsa uzatmazdım çünkü çanta her an gelebilir kafaya. Sonra masasına gider konuşma teklifi ederdim.

0|0
    0|0
  • Cafede gördüğüm kızla tanışacak halim yok, pek çok erkek de o kadar çapkın değil.

0|0
    0|0
  • istediği kadar alımlı olsun. tanımadığım biriyle uğraşmazdım. belki arada bir çaktırmadan bakardım. hepsi bu.

0|0
    0|0
  • o değil de ben kafedeyim şu anda... bildiğin tavuk çiftliği... şu anda zaten birisi var hayatımda kimse umrumda olmaz...

bir erkek için gözler önemlidir...

0|0
    0|0
  • ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça.

1|0
    0|0
  • en önemli şey bakışlardır yani şahsen bende öyle :)

0|0
    0|0
  • Arada çatırmadan kaçamak bakış atarım ama herhangi bir aksiyona girmem

0|0
    0|0
  • bakardım hımm güzelmiş :P

0|0
    0|0
  • gözümü ondan alamazdım herhalde...

0|0
    0|0
  • allah sahibine bağışlasın..

0|0
    0|0
  • Alımlı olsun olmasın çok önemli değil...

Bakışlar... İlk tepki bakışlar olacaktır...

0|0
    0|0
  • Cep telefonuna sürekli bakıyor mu, Parmagında alyans var mı ?

Masanın üzerinde sigarası var mı ?

0|0
    0|0
  • eğer şu senin fake resimdeki bayan gibi ise dayanamam :))

0|0
    0|0
  • Karsimdakinin karsi sandelyesinde bir erkek var mi yok mu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben erkek olsam ona bir sprite ısmarlardım, fruko değıl :) sprite :), adam o sprite verdığınde bana işaretlesın öyle elımı sallardım ve beklerdım. Evet elbet gelir, ona sprite ısmarladım sonuçta

1|0
    0|0
    • bi bok anlamadım

• filmlerde hep işe yarar ama kadınların ne yapacağı belli olmuyor ki "sen beni ne sanıyosun" diye gelip kafaya çantayı da geçirebilir yani!

• :D erkek milletı..

• erkek olsam şimdi etkilemiştim o bayanı malesef o hakkı kaybetmiş bir durumda :))

1|0
    0|0
  • bakıslar onemlıdır sanırım

1|0
    0|0
  • Hemen bi seksshopa gider gerekenleri alır kızı da eve atardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...