Vücut geliştirmeden anlayan var mı?

172 cm boyunda, 20 yaşında ve 68 kiloyum. 7 aydır bodybuilding yapıyorum. şu an karbonhidrat tozu ve yanında amino asit alacağım. Ama hangi amino asit alsam bilmiyorum. Hacimlenme dönemimde hangi kombinasyon iyidir? Karbonhidratı kesin alıcam yanında kreatin mi bcaa mı arjinin mi glutamin mi hangisini almam lazım hacim ve kas kütlesi için?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Herbalife ın sporcu beslenme ürünlerini tavsiye ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 7 ay için bence amino asit daha erken protein tozu al şimdilik ondaki amino asit miktarı bulkda olduğun için yeter, definasyonda bence amino asit olarak ayrı kullan

0|1
    0|0
    • Karbonhidrat tozu alıcam protein yerine. İçinde zaten 30-35 gr proteinde mevcut. Ancak bu karbonhidratın içinde amino asit yok sanırım bir şey yazmıyor. Sadece vitaminler var a, b, d falan

• Vucuttaki yorgunluktan ziyade kas yıkımını daha rahat atlatmanı ve kas toparlanmana yardımcı olur ama benim görüşüm bulk dönemınde zaten kalorin fazla olacağı çok da şart değil ama glutamin ve bcaa en önemlisidir, kullandiğın gainerin glutamin değeri yeterli olabilir ilk başta baktin mi besin degerlerine

• Multipower mass gainer alacağım. Diğer ürünlerde aminoasit değerleri belirtilmiş ama bunda belirtilmemiş. Sadece vitaminler yazıyor

• Kardeşim gelişeceksen doğal geliş hem güçlendğini hissediyorsun doğal geliş bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...