Aldatıldığınızı öğrenseniz ne yaparsınız?

ya da yaşadıysanız o an ne yaptınız? ben neden beni aldattın diye zırladım. neyim eksikti nedeeen diye.. böyle güçsüz oldum. ama bu benim doğam. aldatanın da bozulmuş iğrenç doğası bunu gerektiriyormuş. ne düşünüyorsunuz

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• çok şükür aldatılmadım, yada en azından haberim olmadı diyelim. aldatıldıgımı öğrensem, bolca don atlet sigara alırım eve koyarım önce, sonrasında tüfeğimi ilk defa bi insana karşı kullanırım...

0|0
    0|0
  • sen beni seviyorsan benim seni aldatmam imkansız benim zevkim için kaşımdaki beni sevenin gururunu umutlarını yıkamam seni seviyorsam seninle yaşarım...başkkası bahane senden istedigine ulaşamadıgı için yapmış bırak böylesi senin için daha iyi seni seviyorum diyen karşıkalbini tanıdın işte üzülme sevin bence

0|0
    0|0
  • yıllardan süre gelen bir alışkanlığım var .sesimi bile çıkarmam .azarlamam ,lafta söylemem .ne ararım nede sorarım .hiçte hesap bile sormam .ne hali varsa görsün derim .

0|0
    0|0
  • ..çok kaliteliymişsin.. ama güneşte durma erirsin kaşarım dedim ve çıktım ..kimse benden kıymetli değil ..

0|0
    0|0
  • Aldatılan aslında kendini aldatmıştır. Aldatıldığın an bunu hissediyorsun bilinç altından; insan kabullenemiyor, zırlıyor karşısındakine, senin deyiminle. Güçlü olmak biraz da gerçekçi olmaktan geçiyor. Yoksa insanları kontrol etmek çok zor.

0|0
    0|0
  • Deminki nasıl aldatıldınız sorusunu soran icerlemis ve cekingen bayan oldugunuzu dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • oyum diye belirttim zaten. gizliden mi çekingen dedin

• Evet gizli sordugun icin soyledim. Ben bunu yazarken sende guncelleme yapmıssın aynı anda olmus yani :)

• peki :)

• O anki piskolojime bağlı, beni kiminle aldattıysa dişlerini ağzına verebilirim ve hapiste yattığım her anına değer.

0|0
    0|0
  • gerçekten çok seviyodum kaybetme korkusu içide cesartemı toplayıp söyledım bana güvenmedın diye ağlamaya başladı ki aldatma diye bşy yokmuş bn yanlış anlamışım ve hala onu çok seviyorum oda seviyo ama bitti diyo başkada bşy demıyo

0|0
    0|0
  • görüşürüz hacı der giderim

0|0
    0|0
  • bişi apmam salar giderim tasmasını çıkartırım :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ölüm fermanını imzalar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrilirim baska birsey yapmaya ne gerek varki degilmi kesinlikle degmez

0|0
    0|0
  • o kadar değer vermem ki yaralasın beni

0|0
    0|0
  • beni aldatanı hiç acımam duvara dayarım kızlıgını felanda dokunmam bi hamlede bağırtara bağırta sokarım bide benımkı kalın olunca asıl acıyı o çeker bana acımayana bende acımam

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• eğer görüyorsam aldatıldıgımı yanlarına giderim illakı sevgılımın aldattıgı kişi sen kımsın dıcektır. sevgılımın gözünün içine bakarak arkadasına soylesene ben kımım derdim. illaki o an söylemek zorunda kalcak ve sonra ordan giderdim ama bunu yaparken çok rahatmış gibi davranırdım. o ona en buyuk ceza. hayal edın o zaman anlarsınız. ama görmediysem yanı duymuşşam bunu günyüzüne cıkardıktan sonra üzüldüğümü ona belli etmem ve normal hayatıma dönerim buda ona büyük bi ceza emın ol. onu umursamaman acayip koyar ona.

0|0
    0|0
  • arayıp küfür ettim kızda aynı gotüme benziyo dedim kahkaha attım, bi ton sayıp aşağılayıp telefonu kapattım. sonrada oturup ağladım.

1|1
    0|0
  • hayatından sonsuza kadar çıkarım o kaybeder.tabi içimde yaşarım bi süre üzüntümü ama unutmam kolay olur nefretle.

0|0
    0|0
  • Birşey yapmam heralde.1-2 gün düşünürüm.

0|0
    0|0
  • terk ederdim hepsi bu

0|0
    0|0
  • yüzüne bile bakmam yok saymak en büyük cezadır

0|0
    0|0
  • meğersem ben ikinci kişi olmuşum diğer kızı aldatmış önce ortaya çkardım kızla yüzleştrdim sonrada yalvarmasına rağmen tekmeyi bastım. iki kişiden birden oldu yazık oldu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...