Sevgilinizin eskisi kadar güzel olmadığını düşünürseniz

Bu durumda soğurmusunuz belli edermisiniz kıskanclığınız biter mi

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• düzgün, yakışıklı, güzel, temiz giyimli bir insan sanki iyiymiş gibi gelir. iyi insanların da sadece bu tiplerden çıkmış olacağı düşünülür.

hatta bu giyimi de aşıp bazı durumlarda tamamen mantıksız bir biçimde söz konusu insanın doğuştan gelen özelliklerini de kapsar. adamın sakalı biçimsiz çıkıyordur, siyah saçlıdır ve yanakları çökmüştür. üstüne bir de esmerliği vardır. bu kişi pek çok kişi için çapulsuz, kötü niyetli, aptal, anlamaz, yanına yaklaşılmaz vs vs bir insandır. halbuki ne alakası var. hayatın kime ne getireceği belli olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben onu güzelligiyle değilki kalbiyle sevdigimi söylerim insan sevdikten sonra cuval giyse onun gözünde kraliçe gibidir

3|0
    0|0
  • kesinlikle hayır soğumam tabiki .kıskanmaya ve sevgilime ilk günkü gibi aşık olmaya ölene kadar devam ederim.

1|0
    0|1
  • seviyorsam dünyanın en çirkinide olsa gözüme güzel gelir nasıl baktıgın önemli güzelliği için seviyorsanız yazık size...

0|0
    0|0
  • Güzelliğinde çok hızlı bir zamanda kaybı mı olmuş? Güzel görünen güzeldir. Ama, onun artık güzel olduğunu düşündürten sebepler neler diye bir bakmak lazım, iki taraf için de...

1|0
    0|1
  • Bunu dusunmek icin sogumus ve heyecani bitirmissin demek ve genel olacak ama dogru kisiyi bulamamissin demek

1|0
    0|0
  • Sevgilim eskisi kadar güzel gelmiyorsa gözüme ilişkimde bir sorun var neden güzel gelmediğini düşünürdüm. Sevgililik aşk böyle birşey kişiyi tanıdıkça gözünüzde çirkinleşir ya da güzelleşir.

0|0
    0|0
  • sevgiliyi güzellik uğruna bulmadık ki suratı buruşup saçlarına düşünce bıraklım.!

0|0
    1|0
  • dış görünüşe bakıp manıta yapmam

0|0
    0|0
  • Birisiyle sırf güzelliği için çıkmayacağım için çok sorun olmaz.

1|0
    0|1
  • Sevgilim istegi kadar çirkinleşebilir kıskançlık bitermiyaa :)

0|0
    0|0
  • Bunu belli etmezdim.İyi taraflarını düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • güzellik sorun olmaz da büyük hatası varsa affetmem..isterse dünyanın en güzel insanı olsa bile..

0|0
    0|0
  • ayrılırım

0|0
    0|1
  • zaten soğumaya bahane arıyorum :)) soğurum :)

0|0
    1|0
  • o kimi neden sevdiğime bağlı

0|0
    1|1
  • uzaklaşırım sanırım

0|1
    0|0
  • Tanıştığımızda da güzel bulmazdım, şimdide bulmuyorum. Ama onsuz hayat sıkıcı olurdu.

2|0
    0|0
  • kıskançlığım biter hemen soğurum belli ederim daha sonrada terk ederim.

imza dünyanın en yüzeysel erkeki kamil

3|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Seviyorsan eğer karsındaki gözünde dünyanın en yakısıklısı oluyor :))))

0|0
    0|0
  • güzel / yakısıklı olan biri hala aynıdır değişen birsey olmaz ancak eskısı gibi kendısıne bakmıyordur değişen budur bunu da dile getirrm bne kendime bakıyorsam o da bakmalı

0|0
    0|0
  • güzelini bulurum

0|0
    0|0
  • yol veririm hani sevgilimi artık yakışıklı görmüyosan ztn soğmuşumdur bıkmışımdır sevmiyorumdur bn olsam yol veririm.

0|0
    1|0
    • nasıl kıyarsın böyle yaaa..insan seni sevmeyede korkucak bir güzellik uğruna harcıyacaksın diye bizi

• Oh ne ala ya bi eskisi kadar güzel değil diye soğursa zaten adam gibi sevmemiştir o.

0|0
    0|0
  • Sevgilimin eskisi kadar guzel olmadigini dusunursem demek ki eskisi kadar sevmiyorumdur

2|0
    2|0
  • öyle düşünecek adamla işim olmaz. bunun yaşlılığı hastalığı sağlığı var.

0|0
    0|0
  • güzel seviciysem eğer,daha güzelini bulana kadar onla olurum.

0|0
    0|0
  • Tanıdıkca ınsan güzelliğine değil huyuna sık oluyor.O yuzden soğuma olmaz.

0|0
    0|0
  • Evliysem ölebişey olmaz.Sevgilim falansa olabilir.

0|0
    0|0
  • Bişey yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...